با حضور دکتر سلطانی فر و دکتر نوروزی صورت گرفت؛افتتاح آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه

با حضور دکتر سلطانی فر و دکتر نوروزی صورت گرفت؛افتتاح آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه

آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه با حضور دکتر سلطانی فر، وزیر ورزش و جوانان، دکتر غلامرضا نوروزی، رییس فدراسیون پزشکی ورزشی، مهندس بازوند استاندار و صابر رحیمی مدیرکل ورزش و جوانان کرمانشاه افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران دکتر مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان،در این مراسم، آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه را در نوع خود در کشور بی نظیر دانست و اظهار کرد: در این مجموعه ورزشکاران می توانند هم برای توانمندسازی جسمی و هم برای ترمیم آسیب دیدگی هایی که حین ورزش دچار آن می شوند، از امکانات و تجهیزات آن استفاده کنند.
 زیربنای این آکادمی را ۱۸۹۳ متر مربع اعلام کرد و افزود: برای احداث این آکادمی که در مجموعه ورزشی آزادی کرمانشاه واقع شده، ۱۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
 آکادمی پزشکی ورزشی کرمانشاه دارای ۱۰ اتاق، سالن تمرین، فیزیوتراپی، سالن پذیرش و کلاس های آموزشی و پژوهشی است، گفت: در این مرکز قرار است علاوه بر ارائه خدمات فیزیوتراپی و درمانی به ورزشکاران، برنامه های آموزشی و پژوهشی حوزه پزشکی ورزشی هم  انجام گیرد.
 خدماتی همچون فیزیوتراپی، ارتوپدی، روانشناسی ورزشی، تغذیه ورزشی، توانبخشی، پزشکی ورزشی که در حال حاضر در کلینیک پزشکی ورزشی استان به ورزشکاران ارائه می شود، در آکادمی پزشکی ورزشی خدمات جدید دیگری هم ارائه خواهد شد.

۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ۰۷:۱۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.