دستور صالحی امیری بر نوسازی خوابگاه شماره ۲ آزادی

دستور صالحی امیری بر نوسازی خوابگاه شماره ۲ آزادی
پس از بازدید مسولان کمیته ملی المپیک از فدراسیونهای اسکیت، وزنه برداری، بسکتبال و ووشو سید رضا صالحی امیری به اتفاق هیات همراه با حضور در خوابگاه شماره ۲ آزادی در حضور مسولان فدراسیون سه گانه و ملی پوشان آن از این خوابگاه دیدن کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ، در این بازدید مهدی گودرزی رییس فدراسیون سه گانه ابتدا گزارشی از روند آماده سازی تیم ملی سه گانه ارائه کرد.

سپس رییس کمیته ملی المپیک بر نوسازی و بهسازی این خوابگاه برای ملی پوشان کشورمان تاکید و عنوان داشت تا در اوایل مردادماه سال آینده خوابگاهی در حد چهار ستاره برای ملی پوشان ورزشی درست گردد.
وی تصریح کرد ،حداقل دومیلیارد تومان هزینه خواهد داشت تا خوابگاهی برای ملی پوشان ساخته شود و بعد از بررسی های لازم اقدام به تخریب و نوسازی آن خواهد شد چرا که ملی پوشان بسیاری را تحت پوشش قرار می دهد لذا می بایست خوابگاهی با امکانات لازم و جدید در اختیار ملی پوشان قرار گیرد.

دکتر صالحی امیری افزود: هزینه اعزام پروازی ملی پوشان سه گانه به ژاپن را ما تامین می کنیم‌ و‌علاوه بر آن ۱۰۰ میلیون تومان هم برای تهیه تجهیزات فدراسیون سه گانه در نظر خواهیم  گرفت . 

همچنین رییس کمیته ملی المپیک به اعضای تیم ملی سه گانه اطمینان داد که در تامین هزینه تجهیزات کمیته ملی المپیک حمایت‌های لازم را بعمل خواهد آورد.

در ادامه ملی پوشان سه گانه به ارائه گزارشی از روند آماده سازی خود پرداختند و از دستورات رییس کمیته ملی المپیک در بازسازی این خوابگاه و حمایت از فدراسیون سه گانه تقدیر و تشکر کردند.
در این بازدید دکتر کیکاوس سعیدی دبیر کل،علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی،پیمان فخری رییس مرکز نظارت بر تیمهای ملی و دکتر میر مدیر موزه ملی ورزش  حضور داشتند.

 

۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۷:۳۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.