بازدید دکتر سجادی، رضوانی،فخری و فتاحیان از اردوی تیم ملی کاراته

بازدید دکتر سجادی، رضوانی،فخری و فتاحیان از اردوی تیم ملی کاراته

در ادامه بازدیدهای سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای المپیک 2020 توکیو عصر امروز دکتر نصراله سجادی به همراه محسن رضوانی عضو هیات اجرایی و رئیس فدراسیون شنا،شیرجه،واترپلو ، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی،فرید فتاحیان مدیر امور بین الملل و محمود عبدالهی مدیر روابط عمومی کمیته از اردوی تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک دیدن کردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در این بازدید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته ابراز داشت:در حال حاضر اردوی خوبی را پشت سر می گذرانیم البته رقابتهای پرتغال به خاطر کرونا برگزار نشد و مسابقات کشور آذربایجان هم تغییر پیدا کرد و قرار است بچه ها به رقابتهای استانبول بروند و سپس رقابت های مراکش و فرانسه را داریم .
وی ادامه داد ملی پوشان شرایط خوبی دارند و آقای طباطبایی نهایت تلاش خود را انجام می دهند تا دغدغه ای نداشته باشیم و بازدید سرپرست کاروان و مسئولان کمیته از اردوی تیم ملی انگیزه بچه ها را دو چندان می کندو به شخصه از حمایتهای مسئولین کمیته تشکر می کنم.
حسن روحانی،ذیبح الله پورشیب، سجاد گنج زاده سعید حسنی پور و تک تک ملی پوشان  نیز به ارائه صحبت هایی پرداختند.

 

سپس دکتر سجادی سرپرست کاروان اعزامی به بازیهای المپیک توکیو ضمن قدردانی از زحمات و تلاش های کادر فنی و ملی پوشان تصریح کرد:با دیدن تمرینات شما انکیزه، نشاط ،آمادگی و اتحاد را بوضوح  دیدم و از این بابت بسیار خوشحالم انصافا تیم ملی کاراته بدون حاشیه و با حداکثر توان و تمرکز درحال تمرین و بفکر موفقیت در بازیهای المپیک توکیو است این نشان می دهد که هدفتان مشخص است و با وحدت و همدلی دارید برای رسیدن به آن تمرین می کنید.
وی خاطر نشان کرد:المپیک بالاترین سطح یک رشته ورزشی است و حضور در آن برای هر ورزشکار یک افتخار است و قطعا شما قدر این فرصت را می دانید.انصافا آقای دکتر صالحی امیری در این شرایط خاص، بودجه خوبی برای ورزش  آورده بطوریکه فدراسیون ها جدای از دریافت تمامی بودجه خود ،حتی برخی فراتر از آن کمک های لازم را از کمیته ملی المپیک دریافت نموده اند .
سرپرست کاوران اعزامی به 2020 خاطر نشان کرد:در خصوص درخواست های شما هم دستورات لازم صادر شده و بودجه مورد نیاز برای تامین مایحتاج شما در اختیار فدراسیون قرار خواهد گرفت نگرانی نداشته باشید، با دستور و حمایت های آقای دکتر صالحی امیری حتی تجهیزات تمرینی آکادمی ملی المپیک، جدید خواهند شد کمیته ملی المپیک حمایت های لازم را از شما خواهد داشت در مرحله اول برای ما ، سلامتی شما مهم است مراقب سلامتی خودتان در این شرایط کرونایی باشید و بدون دغدغه تمرکزتان را بر تمرمین و موفقیت در المپیک بگذارید.

 

 

سپس محسن رضوانی عضو هیات اجرایی نیز گفت:تمرینات شادابی داشتید و نشان می دهید انگیزه خوب و بالایی دارید این بسیار خوشحال کننده است و برای شما آرزوی موفقیت دارم.
در خاتمه پیمان فخری رئیس مرکز نظارت برتیم های ملی نیز عنوان داشت: برای تامین درخواستی که داشتید  همانطور که آقای دکتر سجادی گفتند نگرانی نداشته باشید با نگاه حمایت آمیزی که آقای دکتر صالحی امیری دارند پرداخت ها به فدراسیونها حتی فراتر از سقف تعیین شده بوده و این کمک ها کماکان ادامه خواهد داشت .فلسفه حضوری ما در اردو  کنار شما عزیزان بودن اینست که حرفها و درخواستهای شما را از نزدیک بشنویم و نگرانی از این بابت نداشته باشید.

۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۹:۴۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.