دیدار مسئولان آسیایی بیس بال با رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی

دیدار مسئولان آسیایی بیس بال با رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی

مسئولان آسیایی بیس بال که برای بازدید از امکانات بیس بال ایران به کشورمان سفر کرده اند ظهر امروز با محمد علیپور رییس فدراسیون انجمنهای ورزشی دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون انجمنهای ورزشی، در این نشست "سید فاخر علیشاه" رییس فدراسیون بیس بال پاکستان و عضو کمیته اجرایی کنفدراسیون آسیا ،"کاریشنا گاراما" رییس فدراسیون بیس بال هند، "هاریش کومار" دبیر این فدراسیون و "سید عمید کاظمی" مسئول امور فرهنگی فدراسیون هند به همراه مسئولان انجمن بیس بال و سافت بال ایران با محمد علیپور دیدار و گفت و گو کردند.
در این جلسه مسئولان آسیایی بیس بال حمایت خود را از میزبانی ایران در مسابقات بیس بال کاپ ۲۰۲۱ غرب آسیا اعلام داشتند و از پشتیبانی فدراسیون انجمنهای ورزشی از رشته بیس بال تقدیر کردند.
در ادامه این نشست محمد علیپور گفت: بهرحال هند و پاکستان صاحب بیس بال هستند و لازم است که شما از بیس بال ایران حمایت کنید و در بحث آموزش و تربیت مربیان پشیبانی لازم صورت بگیرد ضمن اینکه برگزاری مستمر مسابقات مختلف در قاره آسیا می تواند کمک شایانی به پیشرفت و توسعه این رشته المپیکی در سطح قاره داشته باشد.
گفتنی است مسئولان آسیایی بیس بال صبح امروز هم ضمن دیدار با جانعلی مدیرکل ورزش و جوانان استان البرز از استادیوم اختصاصی بیس بال مجموعه ورزشی انقلاب که کاندیدای برگزاری مسابقات غرب آسیا است بازدید کردند.

۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۶:۳۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.