چراغ زرد باخ به حضور تماشاگران در توکیو2020

چراغ زرد باخ به حضور تماشاگران در توکیو2020
توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک که پیشتر از قطع و یقین در خصوص حضور تماشاگران گفته بود، اینبار با احتیاط بیشتری در این موضوع اظهار نظر کرد.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک  وبه نقل از ژاپن تودی، بنظر می رسد توماس باخ ، رئیس کمیته بین المللی المپیک ، که پیش از این گفته بود ممکن است تعداد تماشاگران در بازی های توکیو به یک سطح "معقول" کاهش یابد، احتمال عدم حضور تماشاگر را لمس نیز کرده است. وی در یک مصاحبه اعلام کرد: " در تلاش هستیم تا برای همه سناریوهای بالقوه ای که ممکن است در ماه ژوئیه-آگوست امسال با آنها روبرو شویم آماده شویم. این موضوع از قوانین مهاجرت، قرنطینه تا به فاصله گذاری اجتماعی در دهکده المپیک به سوال در مورد حضور تماشاگران می رسد. چند تماشاگر خواهیم داشت؟ آیا وجود تماشاگران مقدور است؟" باخ خاطرنشان ساخت که با 206 کمیته ملی المپیک صحبت و تأیید کرده است که همگی به حضور در بازیها پایبند خواهند بود.
سخنان باخ در حالی گفته شد که روزنامه انگلیسی زبان تایمز حرکت کمیته برگزاری و دولت ژاپن را در مسیر لغو توکیو2020 و اقدامی برای حفظ آبرو عنوان کرده بود. افکار عمومی در ژاپن به شدت مخالف المپیک و پارالمپیک بوده است و با نظرسنجی اخیر کیودو نیوز نشان می دهد حدود 80 درصد از پاسخ دهندگان خواهان لغو یا به تعویق افتادن مجدد بازی ها هستند اما باخ اخیرا لحن متفاوتی را اتخاذ کرده است. 
 
۶ بهمن ۱۳۹۹ ۱۳:۱۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.