خیرخواه: از عملکرد ژیمناست‌ها در اردوی تیم ملی راضی‌ هستم/ ارتباط خیلی خوبی با کادر فنی تیم‌های پایه داریم

خیرخواه: از عملکرد ژیمناست‌ها در اردوی تیم ملی راضی‌ هستم/ ارتباط خیلی خوبی با کادر فنی تیم‌های پایه داریم
رضا خیرخواه در خصوص اردوی تیم ملی ژیمناستیک هنری، اظهار داشت: این اولین اردوی حضوری ما در سال ۹۹ بود. با توجه به اینکه ما چندین اردوی آنلاین داشتیم بچه‌ها با آمادگی نسبی در این اردو حاضر شدند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون ژیمناستیک ؛سر مربی تیم ملی ژیمناستیک افزود: در این چند روز تلاش کردیم آمادگی بدنی و فنی آنها را به بالاترین حد برسانیم و خوشبختانه در حال حاضر از وضعیت‌شان راضی هستم. این اردو تا پنجم ماه جاری ادامه خواهد داشت و پس از آن در روز دهم  بهمن مسابقه انتخابی خواهیم داشت که این مسابقه انتخابی به صورت آنلاین خواهد بود.
سرمربی تیم ملی ژیمناستیک تصریح کرد: همه ژیمناست‌هایی که در اردو حضور دارند و همینطور سایر ژیمناست‌هایی که مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی هستند باید در مسابقه انتخابی حاضر شوند. نفرات برتر مسابقات انتخابی در اردوی آینده تیم ملی شرکت خواهند کرد.
خیرخواه در ادماه اشاره به اینکه ژیمناستیک ایران شرایط خوبی دارد، گفت: سال گذتشه نتایج بسیار خوبی کسب کردیم. این نتایج در شرایطی رقم خورد که با مشکلات زیادی مثل تحریم‌های ظالمانه‌ علیه کشورمان و همینطور بودجه روبرو بودیم؛ اما فدراسیون ژیمناستیک با اعزام‌های متعدد واقعا کار بزرگی انجام داد و من به نوبه خودم از مسئولان فدراسیون تشکر می‌کنم.
وی در پایان در خصوص ارتباط کادر فنی تیم ملی با کادر فنی تیم‌های پایه خاطرنشان کرد: ما ارتباط خیلی خوبی با مربیان تیم‌های پایه داریم. تشکیل تیم نوجوانان اتفاق خیلی خوبی بود که می‌تواند نتایج آن را در آینده دید. همچنین تیم جوانان هم اردوهای آنلاین خود را برگزار کرد و فکر می‌کنم در آینده‌ نزدیک اردوی حضوری هم داشته باشد. باید هم از جودی و هم از افضلی‌فرد و هم از مربیانی که برای ژیمناستیک ایران زحمت می‌کشند تشکر کنم.
 
۱ بهمن ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.