صعود سه شطرنج‌باز ایران به نیمه‌نهایی مسابقات رده‌های سنی جهان

صعود سه شطرنج‌باز ایران به نیمه‌نهایی مسابقات رده‌های سنی جهان
مسابقات شطرنج رده‌های سنی جهان با صعود سه نماینده ایران به جمع برترین های این رقابت‌ها همراه بود.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون شطرنج ؛ در ادامه مسابقات شطرنج رده‌های سنی جهان که به صورت آنلاین و به میزبانی گرجستان در حال پیگیری است، مهدی غلامی، سینا موحد و امیررضا پورآقا بالا با غلبه بر حریفان خود به مرحله نیمه نهایی و جمع چهار بازیکن برتر رده‌های سنی خود راه یافتند.
 
در چارچوب این رقابت‌ها، مهدی غلامی در رده سنی زیر ۱۸ سال با پیروزی ۱.۵ بر ۰.۵ مقابل شطرنج باز روسیه راهی مرحله نیمه نهایی شد. در رده سنی زیر ۱۶ سال امیررضا پورآقابالا حریفی از گرجستان را با نتیجه ۱.۵ بر ۰.۵ شکست داد و به این مرحله راه یافت.
 
سینا موحد دیگر شطرنج باز راه یافته به مرحله نیمه نهایی مسابقات رده‌های سنی جهان است. وی با پیروزی دو بر صفر مقابل حریفی از چین به این مرحله صعود کرد.
 
غلامی، پورآقا بالا و موحد امروز در مرحله نیمه نهایی مسابقات شطرنج رده‌های سنی جهان و با دیدارهای خود را برگزار می‌کنند. مهرداد اردشی هدایت این شطرنج بازان را برعهده دارد.
 
در چارچوب مسابقات شطرنج رده‌های سنی جهان، ملیکا محمدی و بردیا دانشور شطرنج بازانی بودند که از صعود به نیمه نهایی بازماندند. محمدی در رده سنی زیر ۱۰ سال با یک تساوی و یک شکست، شانس صعود به این مرحله را از دست داد و دانشور بعد از تساوی در دو دیدار سریع، در دیدارهای تکمیلی متحمل شکست شد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.
۱ دی ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.