سرمربی تیم ملی والیبال نشسته:با تیم امید در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت می کنیم

سرمربی تیم ملی والیبال نشسته:با تیم امید در بازیهای کشورهای اسلامی شرکت می کنیم
جهت پشتوانه سازی بیشتر و با توجه به اینکه کشورهای حاضر در مسابقات والیبال نشسته کشورهای اسلامی از قدرتهای جهانی محسوب نمی شوند با تیم ملی امید به مصاف حریفان می رویم.

 

هادی رضایی ، سرمربی تیم ملی والیبال نشسته با بیان این مطلب به سایت کمیته ملی المپیک گفت:به همین منظور در مسابقات انتخابی تیم ملی امیدهای والیبال که از دهم تا سیزدهم خرداد ماه در خرم آباد برگزار می شودکسانی برای دعوت به اردو انتخاب می شوند که زیر 23 سال سن داشته باشند.
وی ادامه داد:پس از مسابقات انتخابی از بیستم خرداد ماه بازیکنان به اردوی تیم ملی دعوت و طی 5 مرحله اردو آماده سازی برای مصاف با حریفان کشورهای اسلامی آماده می شوند.
سرمربی تیم ملی والیبال نشسته ضمن اشاره به این موضوع که مسابقات دیگری هم در پیش دارند گفت: مسابقات امیدهای جهان پس از مسابقات همبستگی کشورهای اسلامی به میزبانی کشورمان در مشهد برگزار می شود که پس از آْن رقابت های جهانی  هند را در پیش داریم.
رضایی در پایان تصریح کرد:البته نگاه ما در انتخاب ملی پوشان امید برای مسابقات به پارالمپیک لندن است وبالطبع نفراتی را دعوت می کنیم که جزو بهترین ها بوده و بتوانیم از آنها برای ساختن یک تیم ملی قدرتمند برای بزرگسالان استفاده کرد.

۲۳ اردیبهشت ۱۳۸۸ ۱۰:۳۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.