تیم های ملی والیبال ساحلی راهی استرالیا شدند

تیم های ملی والیبال ساحلی راهی استرالیا شدند
تیم های ملی والیبال ساحلی ایران برای حضور در مرحله نهایی رقابت های انتخابی المپیک در قاره آسیا راهی استرالیا شدند.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت  فدراسیون والیبال، مرحله نهایی مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا 4 تا 6 تیرماه با حضور هشت کشور ایران، قطر، قزاقستان، ژاپن، نیوزیلند، اندونزی، چین و استرالیا (میزبان) برگزار می شود.
در این رقابت ها تیم های الف و ب کشورهای شرکت کننده به مصاف یکدیگر می روند و اگر نتایج مساوی شود، دیدار سوم تعیین کننده کشور برنده خواهد بود. دور مقدماتی این رقابت ها در دو گروه چهار تیمی پیگیری خواهد شد.
تیم های ملی الف و ب والیبال ساحلی ایران با پنج بازیکن شامل رحمان رئوفی، بهمن سالمی، بهمن قلی پوری، عبدالحامد میرزاعلی و کمال قریشی ساعت 4 بامداد امروز (یکشنبه) تهران را به مقصد استرالیا ترک کردند.
ملی پوشان کشورمان ابتدا به دبی می روند، از فرودگاه این شهر راهی سیدنی پایتخت استرالیا خواهند شد و در سومین پرواز از سیدنی عازم شهر «کارینز» محل برگزاری رقابت های والیبال ساحلی مرحله نهایی انتخابی المپیک 2016 در قاره آسیا می شوند.
کیودای به عنوان سرمربی و عبدالعظیم عزیز خانی رئیس سازمان والیبال ساحلی ملی پوشان ایران را در این سفر همراهی می کنند.
قهرمان مرحله نهایی رقابت های انتخابی المپیک سهمیه مستقیم المپیک 2016 ریو به دست می آورد و تیم های دوم و سوم نیز به رقابت های انتحابی بین قاره ای سوچی روسیه که با حضور تیم های دوم و سوم قاره های دیگر از 16 تا 20 تیرماه برگزار می شود، صعود می کنند.
گفتنی است، دومین مرحله مسابقات والیبال ساحلی انتخابی المپیک در منطقه آسیا از 23 تا 25 اردیبهشت ماه به میزبانی شهر کالاسین تایلند برگزار شد و ایران موفق به کسب مقام قهرمانی این رقابت ها شد.

۳۰ خرداد ۱۳۹۵ ۰۹:۱۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.