شکست ایران مقابل قهرمان جام جهانی ؛ایران یک – ایالات متحده 3

شکست ایران مقابل قهرمان جام جهانی ؛ایران یک – ایالات متحده 3
تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود در لیگ جهانی در دیداری نزدیک با نتیجه 3 بر یک مقابل آمریکا قهرمان جام جهانی سال 2015 مغلوب شد.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، تیم ملی والیبال ایران در دومین دیدار خود از سری مسابقات لیگ جهانی والیبال از ساعت 45 دقیقه شنبه رو در روی آمریکا قهرمان جام جهانی سال 2015 قرار گرفت و با نتیجه 3 بر یک نتیجه مسابقه را واگذار کرد. ملی پوشان والیبال ایران که هنوز شرایط عادی خود را در تورنمنت پیدا نکرده اند، با انگیزه بالایی پا به میدان گذاشتند که همین موضوع ست اول را با امتیاز 25 بر 23 به سود شاگردان لوزانو پایان داد. ست دوم آمریکا به بازی برگشت و با اختلاف زیادی که ایجاد کرد مجموع ست ها را یک بر یک به تساوی کشاند.
اوج حساسیت و نزدیکی بازی در ست سوم شد جایی که دو تیم قصد داشتند با پیروزی در آن یک قدم خود را به برد نزدیکتر کنند. دو تیم از ابتدا تا انتها نزدیک و پایاپای پیش رفتند تا از امتیاز 24 رالی واقعی آغاز شود. دو دفاع پی در پی از مدافعان روی تور حریف در پایان ست را 27 بر 25 به سود آنها کرد.
ست چهارم جایی بود که ایران برای تساوی در مجموع ست ها به میدان رفته بود اما با وجود بازی بسیار هماهنگ و نزدیکی که با حریف انجام داد با امتیاز 26 بر 24 مغلوب شد تا در مجموع با نتیجه 3 بر یک دومین دیدار خود در لیگ جهانی 2016 را هم با شکست پشت سر بگذارد و امیدوار به بازی مقابل آرژانتین باشد.
قبل از این دیدار، برزیل در دیداری نزدیک و حساس به مصاف آرژانتین رفته بود که به همین دلیل سالن جمعیت نسبتا زیادی را در خود می دید. تماشاگران برزیلی در سالن ماندند و همراه ایرانی های مقیم ریو تیم ملی والیبال ایران را تشویق کردند. جو سالن کاملا ایرانی بود و حاضرین در سالن موقع سرویس های آمریکا سعی در بر هم زدن تمرکز بازیکنان حریف داشتند.
جعفر ابراهیم علی از بحرین به عنوان داور اول و لوئیس گراردو از مکزیک داور دوم قضاوت این دیدار را برعهده داشتند که عملکرد ضعیف این دو صدای اعتراض دو تیم را به بالاترین حد خود رسانده بود. خطاهای پی در پی جاگیری و تصمیماتی که با درخواست ویدئو چک رد می شد جریان بازی را در بسیاری از امتیازات کند کرده بود. با این حال تیم ملی والیبال ایران با شکست 3 بر یک مقابل قهرمان جهان ساعت 4 صبح روز یکشنبه رو در روی آرژانتین قرار می گیرد تا آخرین دیدار خود در ریو را پشت سر بگذارد.

۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ۰۸:۵۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.