پایان رقابت‌های بین المللی تیراندازی با کمان جام پیروزی ترکیه / با کسب 2 مدال طلا، 1 نقره و یک مقام چهارمی توسط تیم ملی تیراندازی با کمان ایران

پایان رقابت‌های بین المللی تیراندازی با کمان جام پیروزی ترکیه / با کسب 2 مدال طلا، 1 نقره و یک مقام چهارمی توسط تیم ملی تیراندازی با کمان ایران
رقابت‌های بین المللی تیراندازی با کمان جام پیروزی ترکیه در شهر استانبول با کسب 2 مدال طلا، 1 نقره و یک مقام چهارمی برای ایران به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی  کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تیراندازی با کمان، در آخرین روز این مسابقات اسماعیل عبادی در فینال بخش انفرادی کامپوند مردان در رقابتی نزدیک با نتیجه 142 بر 141 رقابت را به حریف خود از کشور ترکیه واگذار کرد و مدال نقره این رقابتها را کسب کرد.
در دیدار رده بندی بخش انفرادی ریکرو مردان نیز میلاد وزیری دیگر ورزشکار ایران مقابل حریفی از کره جنوبی مغلوب شد و به مقام چهارم رسید.
شایان ذکر است، پیش از این در این مسابقات، تیم ملی ایران در رشته میکس تیم کامپوند با ترکیب اسماعیل عبادی و فرشته قربانی به مدال طلا دست یافته بود و همچنین فرشته قربانی در انفرادی زنان همین رشته با غلبه برحریفی از کره جنوبی گردان آویز طلا را نصیب کشورمان کرده بود.
 

۱۰ خرداد ۱۳۹۵ ۱۲:۵۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.