رسول خادم: محمد بنا فرمانده بزرگ ورزش ایران در المپیک است

رسول خادم: محمد بنا فرمانده بزرگ ورزش ایران در المپیک است
رئیس فدراسیون کشتی گفت: محمد بنا فرمانده بزرگ ورزش ایران در المپیک است و همه وظیفه داریم شان و جایگاه وی را بعنوان پرافتخارترین مربی تاریخ ورزش کشور حفظ کنیم.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛رسول خادم در گفتگو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: این درست است که همه انتظار دارند محمد بنا سعه صدری متناسب با جایگاه فنی خود داشته باشد، اما شرایط سخت و فشار ناشی از مسوولیت سنگین وی را نیز درک نماییم. اینکه بخواهیم با پررنگ کردن برخی سوء تفاهمات پیش آمده زحمات و توانایی محمد بنا را در ورزش ملی کشور، کشتی، نادیده بگیریم، صحیح نیست.ما باید این سوء تفاهمات را به احترام زحمات بی دریغ وی برای کشتی فرنگی کشوررها کنیم.
دارنده مدال طلای المپیک آتلانتا در مورد اینکه سطح جام جهانی کشتی فرنگی پایین بوده است، اظهار داشت: اینکه تیم ها با ترکیب اصلی یا غیر اصلی خود به رقابت های مذکور آمده اند مسئله ما نیست، مهم اینست که کادر فنی  و کشتی گیران ما در جام جهانی ماموریت خود را با تدبیر به درستی انجام دادند.
دارنده مدال برنز المپیک بارسلون ادامه داد: بیاد داشته باشیم در سال های نه چندان دور کشتی  فرنگی و آزاد ما، بارها با تیم های  اصلی خود هم مقابل تیم غیراصلی روسیه و یا سایر کشورهای مدعی شکست خورده است. این قهرمانی مقتدرانه نشان از درایت محمد بنا و شایستگی قهرمانان ملی فرنگی کار ایران در جهان دارد.
دارنده دو مدال طلای جهان در مورد دغدغه های مطرح شده از سوی محمد بنا خاطر نشان کرد: دغدغه های مطرح شده از سوی محمد بنا موضوع جدیدی نیست. این مسائل از هشت ماه پیش توسط فدراسیون کشتی و سخنگوی آن و دیگر متولیان، مربیان و ورزشکاران المپیکی بارها مطرح شده و دغدغه های تمامی مدیران و مربیان ورزشهای المپیکی در ایران است. این طبیعی است که بنا بعنوان یک مربی حرفه ای و المپیک دیده این مشکلات را به خوبی حس می کند.
دارنده مدال نقره جهان ادامه داد: امروز ورزش فقط به اتکاء همت فدراسیون های المپیکی و کمک های وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک حرکت می کند، و حمایت های ملی که لازم بود برای المپیکی شدن فضای ورزش از سوی مقامات عالی کشور اتفاق بیافتد علیرغم دستور رییس محترم جمهور تاکنون محقق نشده است.اینکه ما سکوت می کنیم و مسائل را دنبال نمی کنیم بدلیل ملاحظاتی است که باید برای حفظ آرامش تیم های المپیکی داشته باشیم.
عضو هیئت اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: در فاصله 70 روز مانده به آغاز المپیک همه باید با هم تلاش کنیم تا محمد بنا با تمام توان بتواند تیم ملی کشتی فرنگی ایران را به بهترین نحو برای حضور در این مسابقات آماده کند و شاگردان خود را رهبری نماید.

۴ خرداد ۱۳۹۵ ۱۰:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.