پس از یک هفته تمرین در کمپ تمرینی اتریش؛ نوشاد عالمیان به تهران باز گشت

نوشاد عالمیان نماینده تنیس رو ی میز ایران در المپیک 2012 لندن پس از یک هفته تمرین و انجام چند بازی دوستانه به تهران بازگشت.
 
 به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون ؛ ملی پوش ارزنده ی کشورمان که 10 تیر ماه، به همراه مهرداد بابادی وند عازم کمپ تمرینی اشلاگر اتریش شده بود بامداد امروز به تهران باز گشت.

این اردو از 11 تیر ماه دراین کمپ که یکی از معتبرترن کمپ های تمرینی دنیا است با حضور 29 نفر از برترین بازیکنان اروپا و جهان که موفق به کسب سهمیه المپیک شده اند آغاز شد و راکت به دستان آخرین تمرینات خود را پیش از المپیک از سر گرفتند.

پس از یک هفته تمرین و انجام رقابت های دوستانه که تاثیر بسزایی در شناخت عالمیان و مربی او درالمپیک از حریفانش داشت درآخرین بازی، نوشاد در مرحله 4/1 نهایی این مسابقات به مصاف استفان فگرل از اتریش رفت  و علی رغم اینکه گیم نخست را به سود خود تمام کرد بود و در گیم دوم نیز از حریف خود پیش افتاده بود در نهایت 4-1 این بازی را واگذار کرد.

او و مربی اش معتقدند که تمرینات سختی را پشت سر گذاشتند و به خاطر خستگی در این دیدار پیروز میدان نبوده است چرا که حریف او هرگز در حد و اندازه های نوشاد نبوده است.
۱۹ تیر ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.