پنجمین دوره بازیهای بچه های آسیا-روسیه؛بی نیاز مدال نقره وزن42 کیلوی کشتی پنجمین دوره بازیهای بچه های آسیا را بدست آورد

پنجمین دوره بازیهای بچه های آسیا-روسیه؛بی نیاز مدال نقره وزن42 کیلوی کشتی پنجمین دوره بازیهای بچه های آسیا را بدست آورد
به گزارش ارسالی از محل برگزاری مسابقات پنجمین دوره بازیهای بچه های آسیا در یاکوتیای روسیه در روز نخست مسابقات کشتی، بی نیاز در وزن42 کیلو مدال نقره این دوره از مسابقات را بر گردن آویخت وبر سگوی دوم ایستاد.
به گزارش روابط عمومی کمیته و به نقل از خبرنگار اعزامی،در وزن دوم(42 کیلو گرم) بی نیاز در دور اول حریف ساخایی خود را شکست داده ودرمقابل حریف سیبریایی خود نیز با پیروزی از میدان خارج شد.بی نیاز در مبارزه سوم و نفس گیر،همتای روسی خودرا از پیش رو برداشته و به فینال این وزن راه یافت ودربازی فینال نیز درجدال با حریف قرقیزستانی خود تن به شکست داد وبه مقام دوم این وزن دست یافت.

در وزن 32 کیلو،علی آبادی با استراحت در دور اول ،به مصاف حریف ساخایی خود رفت که با ضربه فنی تن به شکست داد،در رقابت سوم وچهارم خود نیزبا کشتی گیران ساخایی وقرقیزی شاخ به شاخ شد که در این دو مسابقه هم شکست خورده واز دور رقابتها کنار رفت.

در وزن 54 کیلو خدیور در دور اول حریف سوری خود را شکست داده و در بازی دوم خود در مقابل حریف مغولی قرار گرفت که در این مبارزه تن به شکست داد ودر بازی سوم نیز به حریف روسی خود باخته واز گردونه رقابتها حذف شد.

گفتنی است این اولین مدال کسب شده توسط کاروان دانش آموزی اعزامی به مسابقات بچه های آسیا ست. سه وزن دوم کشتی آزاد نیز فردا پیگیری خواهد شد. 


لازم به ذکر است پس از رقابتهای کشتی تیم های تکواندو،ژیمناستیک وجودو رقابتهای خود را آغاز خواهند کرد.
۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۴:۳۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.