کانتندر جوانان گرجستان؛ یک طلا ، یک نقره و دو برنز سهم دختران ایران در کانتندر جهانی گرجستان

کانتندر جوانان گرجستان؛ یک طلا ، یک نقره و دو برنز سهم دختران ایران در کانتندر جهانی گرجستان
دختران تنیس روی میز ایران با کسب 4 مدال رنگارنگ در دو رده ی سنی زیر 15 سال و زیر 11 سال مسابقات کانتندر جوانان گرجستان به کار خود پایان دادند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون تنیس روی میز؛ در آخرین روز رقابت های کانتندر جوانان گرجستان، دختران پینگ پنگ ایران در رده ی سنی زیر ۱۵ سال یک مدال طلا و دو برنز کسب کردند ، همچنین در رده ی سنی زیر ۱۱ سال یک نقره نصیب ایران شد.

باران ارجمند با پیروزی مقابل ورزشکاران قزاقستان و ارمنستان به عنوان صدرنشین از گروه خود صعود کرد و در مرحله ی حذفی با قرعه استراحت همراه شد، ارجمند در مرحله ی ۱/۸ پایانی حریفی از قزاقستان را از پیش رو برداشت و در ۱/۴ پایانی نیز دیگر ورزشکار قزاق را با حساب ۳ بر صفر شکست داد و راهی نیمه نهایی شد، در این مرحله ارجمند به مصاف وانیا یاوری از کشورمان رفت و توانست ۳ بر ۱ نتیجه را به نفع خود خاتمه دهد و فینالیست شود. در فینال نیز دختر شایسته پینگ پنگ ایران با برد شیرین ۳ بر ۲ مقابل حریف آذربایجانی قهرمان رقابت های کانتندر جوانان در تفلیس گرجستان شد.

وانیا یاوری دیگر ورزشکار کشورمان در رده زیر ۱۵ سال با پیروزی مقابل حریفانی از قزاقستان و آذربایجان به مرحله حذفی صعود کرد و در این مرحله با پیروزی مقابل حریفی دیگر از قزاق به جمع ۸ بازیکن برتر راه یافت، در این مرحله یاوری حریفی از هند را ۳ بر ۱ شکست داد و به نیمه نهایی صعود کرد اما در مرحله ی نیمه نهایی با شکست مقابل باران ارجمند از ایران به مدال برنز مشترک دست یافت.

همچنین یکتا ادیبیان دیگر ورزشکار ایرانی حاضر در رده سنی زیر ۱۵ ساله ها با پیروزی مقابل حریفانی از قزاقستان و ارمنستان به عنوان صدرنشین راهی مرحله ی حذفی شد و در این مرحله با پیروزی ۳ بر صفر مقابل حریفی از قزاقستان به جمع ۸ بازیکن برتر صعود کرد، ادیبیان در مرحله ۱/۴ پایانی با حساب ۳ بر ۱ حریف سرسخت هنگ کنگی را شکست داد و به نیمه نهایی رسید اما در این مرحله مغلوب حریف آذربایجانی شد و به مدال برنز مشترک دست یافت.

در رده ی سنی زیر ۱۱ سال نیز الیسا کرمی تنها نماینده تنیس روی میز کشورمان با پیروزی مقابل حریفانی از اکراین و گرجستان و شکست مقابل حریفی از آذربایجان به مدال نقره رقابت های زیر ۱۱ سال دست یافت.

رقابت های کانتندر جوانان گرجستان از ۱ تا ۴ مهر در تفلیس برگزار شد و دختران تنیس روی میز کشورمان در ۵ رده ی سنی ۷ مدال رنگارنگ کسب کردند.

هدایت ورزشکاران دختر کشورمان برعهده ی حوری آقا میری بود.
۴ مهر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.