جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛تیم ملی تکواندو وارد سئول شد

جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا؛تیم ملی تکواندو وارد سئول شد

تیم ملی تکواندو ایران که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا راهی کره جنوبی شده بود، عصر امروز وارد سئول شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، تیم ملی تکواندو ایران برای حضور در بیست و پنجمین دوره رقابت‌های کیورگی و هفتمین دوره مسابقات پومسه قهرمانی آسیا در دو گروه دوشنبه تهران را به مقصد سئول ترک کرده بود، ساعاتی قبل وارد پایتخت کره جنوبی شد.

گروه اول تیم ملی متشکل از اعضای تیم و کادر فنی تیم ملی کیورگی در هر دو بخش بانوان و آقایان به همراه  برخی اعضای تیم ملی پومسه از طریق دبی و اعضای تیم ملی پومسه به همراه هادی ساعی رئیس فدراسیون از طریق دوحه همزمان وارد سئول شده و از آنجا راهی شهر «چانچئون» خواهند شد.

طبق برنامه رقابت های تکواندو قهرمانی آسیا پنجشنبه دوم تیرماه با برگزاری مسابقات پومسه در سالن «هوبان» شهر چانچئون آغاز خواهد شد. علی نادعلی نجف آبادی، مرتضی زنده دل، نادر خدامرادی، امیررضا مهربان، علی سهرابی، یاسین زندی، حسین بهشتی، اکبر فروزان، مرجان سلحشوری، مهسا صادقی، مرجان تاجی، سیده مینا هاشمی، یاسمن لیموچی و آتوسا فرهمند پارسا نیز در ترکیب تیم‌های ملی پومسه مردان و زنان ایران را تشکیل می‌دهند.

احمد اخلاقی به عنوان سرمربی و سید حسین موسی نیا به عنوان مربی تیم ملی پومسه آقایان هستند و در بخش بانوان هدایت تیم ملی برعهده فاطمه اسدپور است و اکرم مهدی پور به عنوان مربی او را یاری می‌کند.

رقابت های بخش کیوروگی نیز روز جمعه سوم تیر ماه آغاز می شود و تا ششم تیر ماه ادامه خواهد داشت. در بخش کیوروگی مهدی حاجی موسایی، فرزان عاشورزاده، میرهاشم حسینی، دانیال بزرگی، امیرمحمد بخشی، علیرضا نادعلیان، مبینا نعمت زاده، ناهید کیانی، زهرا شیدایی، نسترن ولی زاده، زهرا پوراسماعیل و اکرم خدابنده ترکیب تیم های ملی کشورمان در این رویداد را تشکیل می‌دهند.

مینو مداح به عنوان سرمربی، ندا زارع و مهروز ساعی به عنوان مربی تیم ملی بانوان را همراهی می‌کنند و در بخش آقایان بیژن مقانلو سرمربی، مجید افلاکی و مسعود حجی زواره مربیان تیم ملی هستند. نعمیا خواجوی بدنساز و محمد نصر به عنوان فیزیوتراپ نیز این تیم را همراهی خواهند کرد.

در این دوره از مسابقات ۲۲۹ تکواندوکار در بخش کیوروگی و ۱۵۷ تکواندوکار در بخش پومسه و از ۳۴ کشور به رقابت خواهند پرداخت.

۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۴:۳۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.