گسترش و تحکیم روابط اسکواش ایران و قطر

گسترش و تحکیم روابط اسکواش ایران و قطر

رییس فدارسیون اسکواش کشورمان با مسولان فدراسیون ورزش‌های راکتی قطر جهت گسترش و تحکیم روابط بین دو کشور دیدار کرد.  

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون اسکواش، مسعود سلیمانی رییس فدراسیون اسکواش کشورمان که رباست فدراسیون کشورهای غرب آسیا  را هم عهده دار است با طارق زینال دبیر فدراسیون ورزش‌های راکتی قطر در سالن کنفرانس مجموعه خلیفه دوحه ملاقات کرد.

رییس فدراسیون اسکواش کشورمان هدف این ملاقات را تاکید بر همکاری نزدیک‌تر در دو موضوع فعالیت‌های مشترک و برنامه‌های حمایتی طرفین در راستای تقویت حوزه ملی رشته‌های اسکواش و پدل دانست وی گفت: ایران و قطر مشترکات زیادی دارند. قطر به عنوان کانونی مهم به خصوص در رشته پدل است چرا که فدراسیون جهانی ارتباط نزدیک و  خوبی با این کشور دارد.

طارق زینال نیز ضمن خوشامدگویی و استقبال گرم از حضور هیات ایرانی در قطر و اعلام پشتیبانی از این حضور گفت: این دیدار مناسبات بین دو کشور را در زمینه اسکواش و پدل تحکیم می‌بخشد.

دبیر فدراسیون ورزش‌های راکتی قطر در ادامه علاقمندی خود را برای همکاری و توافقات بیشتر  اعلام و به وکیل حاضر در جلسه اعلام کرد تا مقدمات و چارچوب این تفاهم‌نامه را با نماینده ایرانی که در همان نشست مدیر امور بین الملل معرفی شد، فراهم کند.

سلیمانی در پایان این دیدار از طارق زینال برای حضور در مسابقات اسکواش غرب آسیا  که به میزبانی ایران  در تیرماه برگزار می‌شود، دعوت به عمل آورد.
در پایلن دیدار مقامات قطری از دکتر سلیمانی دعوت بعمل آوردند تا در مراسم اختتام مسابقات  اسکواش
بین المللی قطر  جهت اهدای جام قهرمانی حضور یابد گفتنی است دستاپرد تیم اسکواش ایران از این مسابقات دو نشان طلا و دو‌نقره بود.

۲ خرداد ۱۴۰۱ ۱۵:۱۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.