فخری : تیم های اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو به ۳۱ رشته افزایش یافت

فخری : تیم های اعزامی به بازی های آسیایی هانگژو به ۳۱ رشته افزایش یافت
سرپرست کاروان اعزامی ایران به بازی های آسیایی هانگژو چین گفت : با اضافه شدن ۵ رشته جدید، کاروان ورزشی کشورمان با تیم هایی در ۳۱ رشته ورزشی به رقابت های آسیایی اعزام می شود.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، پیمان فخری در خصوص  نشست روز گذشته ستاد عالی که با محوریت بررسی وضعیت کاروان اعزانی به بازی های آسیایی برگزار شد، اظهار کرد: در این نشست اعزام ٥ رشته بدمینتون (بانوان و آقایان)، اسکواش(فقط بانوان)، تنیس(فقط بانوان)، سوارکاری (فقط آقایان) و سه گانه (فقط آقایان) به بازی های آسیایی تصویب شد. بدین ترتیب با توجه به اینکه پیش از این  اعزام ٢٦ رشته قطعی شده بود، تعداد رشته های اعزامی به ٣١ افزایش یافته است.

سرپرست کاروان ایران در بازی های آسیایی هانگژو 2022 افزود: از بین رشته های تیمی بسکتبال سه به سه و کبدی تنها رشته هایی هستند که اعزام بانوان در آنها قطعی شده است اما در کل حضور بانوان بیشتر از دور قبل خواهد بود و تا به امروز  حضور بانوان در ٢٢ رشته بازی های آسیایی قطعی شده است.

سخنگوی ستاد عالی بازی های آسیایی در مورد احتمال افزایش دوباره رشته ها برای اعزام به این بازی ها خاطرنشان کرد: احتمال اینکه رشته ای دوباره اضافه شود، کم است اما اگر شرایط را در رشته ای فراهم باشد، آن را بررسی می کنیم.

۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ۱۵:۰۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.