محمد علی گرایی: در تیم ملی کسی جدا از دیگران نیست

محمد علی گرایی: در تیم ملی کسی جدا از دیگران نیست
محمدعلی گرایی گفت: از آمادگی لازم برای حضور در رقابت های جهانی برخوردارم.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک به نقل از فدراسیون کشتی؛ محمدعلی گرایی نماینده وزن 77 کیلوگرم تیم ملی کشتی فرنگی در رقابت های جهانی نروژ در گفت و گو با روابط عمومی فدراسیون کشتی با بیان این مطلب افزود: دو مرحله اردو را پس از حضور در رقابت های المپیک برگزار کردیم و فکر می کنم از آمادگی لازم برای حضور در رقابت های جهانی برخوردارم.

وی ادامه داد: اردوی اول تحت فشار بودیم و در اردوی دوم فشارها بیشتر شد و تمرینات تخصصی تری داشتیم. آخرین مرحله ما برای حضور در رقابت های جهانی از روز 30 شهریورماه برگزار می شود. فکر می کنم اکثر کشتی گیران آماده هستند و سعی می کنیم تا زمان اعزام به مسابقات به آمادگی بیشتری برسیم.

گرایی در خصوص تمرینات تیم ملی گفت: تمرینات بر اساس دستورات مربیان انجام می‌شود و در داخل اردو و حتی خارج از اردو برنامه هایی را که آنها مد نظر داشته باشند انجام می‌دهیم، هیچکس از تیم ملی جدا نیست و همه تمرینات زیر نظر مربیان برگزار می‌شود و ما باید کاملا در اختیار کادر فنی باشیم.

فرنگی‌کار ۷۷ کیلو کشورمان در خصوص مسابقات جهانی تصریح کرد: همه کشتی‌گیران در این مسابقات خوب هستند، شخص خاصی حریفم نیست این مسابقات چون بعد از المپیک برگزار می شود همه انگیزه دارند که بتوانند بهترین کشتی شان را بگیرند. اکثر حریفان را می‌شناسم و فیلم‌های آنها را نگاه کرده و آنالیز کردم اما قول می‌دهم که در این مسابقات خوشرنگ‌ترین مدال را کسب کنم.

وی در خصوص مربیان سازنده گفت: حضور آنها هم برای خودشان مفید است و هم برای کشتی گیران تاثیر بسزایی دارند چون از مربیان بزرگ که راس کار هستند یاد می گیرند و به دانش خودشان اضافه می‌کند و در شهرستان‌های خودشان می‌توانند از این دانش استفاده کنند و کشتی‌گیران موفق تری را به تیم‌های ملی معرفی کنند. در حال حاضر نیز رحیم گیوی مربی من و برادرم در اردو حضور دارد.

محمد علی گرایی در خصوص مسابقات لیگ برتر که قرار است بعد از  رقابت های جهانی برگزار شود، خاطرنشان کرد: فعلاً تمام تمرکزم را روی مسابقات جهانی گذاشتم تا بتوانم بهترین نتیجه را بگیرم. بعد از این مسابقات تصمیم می گیرم که به کدام تیم بروم  وکشتی بگیرم.

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان روزهای 15 تا 18 مهرماه در شهر اسلو نروژ برگزار می شود.
۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ۰۹:۱۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.