هروی: ترکیب تیم ملی کاراته برای مسابقات جهانی، 28 مهرماه اعلام می شود

هروی: ترکیب تیم ملی کاراته برای مسابقات جهانی، 28 مهرماه اعلام می شود

سرمربی تیم ملی کاراته مردان ایران روند انتخاب ملی پوشان را برای مسابقات قهرمانی جهان و رقابت های قهرمانی آسیا تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته سید شهرام هروی سرمربی تیم ملی کاراته اظهار داشت: ترکیب تیم ملی کاراته مردان ایران برای حضور در مسابقات جهانی 2021 در کومیته انفرادی و تیمی بعد از جمع بندی عملکرد درون اردویی بازیکنان توسط کادر فنی، مسابقات کاراته وان روسیه و انتخابی روزهای 26 و 27 مهرماه ، در تاریخ 28 مهرماه اعلام می شود.

وی افزود: بازیکنانی که در انتخابی تاریخ 22 و 23 شهریورماه (دوشنبه و سه شنبه همین هفته) شانس حضور در مسابقات جهانی را از دست دادند، می توانند در انتخابی 3 و 4 مهرماه شرکت کنند تا از شانس حضور در مسابقات قهرمانی آسیا بهره مند شوند.

هروی خاطرنشان کرد:: طبق برنامه در نظر گرفته شده، نفرات اول انتخابی 3 و 4 مهرماه به اردوی مسابقات قهرمانی آسیا دعوت می شوند و بعد از اعلام اسامی مسابقات جهانی (28 مهرماه) نفرات اول انتخابی 3 و 4 مهرماه و بازیکنانی که نتوانستند در بخش انفرادی در تیم جهانی حضور یابند، می توانند برای مسابقات قهرمانی آسیا 2021 در انتخابی نهایی که زمان برگزاری آن متعاقبا اعلام می شود شرکت کنند.

لازم به یاداوری است که مسابقات کاراته قهرمانی جهان 2021 از بیست و پنجم ابان تا سی آبان ماه در امارات و مسابقات کاراته قهرمانی آسیا از بیستو هشت آذر تا یک دی ماه در قزاقستان آغاز می شود.

۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ۰۸:۳۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.