یونس امامی: برگزاری انتخابی باعث بالا رفتن آمادگی کشتی گیران شد

یونس امامی: برگزاری انتخابی باعث بالا رفتن آمادگی کشتی گیران شد
ملی پوش وزن 74 کیلوگرم تیم کشتی آزاد گفت: برگزاری انتخابی باعث شد تا همه ی کشتی گیران آمادگی لازم را برای حضور در مسابقات حفظ کنند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون کشتی یونس امامی ملی پوش وزن 74 کیلوگرم تیم کشتی آزاد کشورمان در رقابت های جهانی نروژ در گفت و گو با روابط عمومی آن فدراسیون با بیان این مطلب افزود: خدا را شکر شرایط اردوها بسیار خوب است. این اولین اردوی ما با حضور کادر فنی جدید است و بچه ها با انگیزه بالایی تمرینات را ادامه می دهند و برای مسابقات جهانی نروژ آماده می شویم.

وی ادامه داد: البته قبل از اینکه مسابقات انتخابی برگزار شود تمرینات در اختیار خودمان بود ولی بعد از انتخابی تمرینات خیلی خوبی همراه با فشار لازم در حال برگزاری است.

وی در مورد رقابت های انتخابی گفت: این مسابقات بسیار خوب برگزار شد. البته من از آمادگی کافی برخوردار نبودم اما توانستم که پیروز میدان باشم  ولی تمام تلاش خود را می کنم که در این اردوها خود را به بالاترین حد آمادگی برسانم تا بتوانم در رقابت های جهانی نروژ صاحب خوشرنگ ترین مدال شوم.

امامی در مورد اجرای چرخه انتخابی گفت: قبل از المپیک توکیو چرخه انتخابی اعلام شده بود و قرار بر این شد که اگر کشتی گیری در مسابقات توکیو نتواند مدال بگیرد، انتخابی در همان وزن برگزار شود. تا روز مسابقه حسین خانی صبر کردم و وی متاسفانه حذف شد و من خود را برای مسابقه انتخابی آماده کردم.

وی افزود: برگزاری رقابت های انتخابی موجب شد که همه نفرات به فکر این
باشند که خوب کشتی بگیرند و همیشه بهترین باشند و برای پوشیدن دوبنده تیم ملی بهترین کشتی های خود را بگیرند و این موضوع باعث بالا رفتن آمادگی تمامی کشتی گیران شد.

آزادکار 74 کیلو کشورمان در مورد هدف اصلی خود گفت: هدف اول این است که با توکل بر خدا بتوانم در مسابقات جهانی نروژ مدال خوشرنگی بگیرم و این روند تا بازی های المپیک 2024 پاریس ادامه داشته باشد.

امامی در پایان در مورد شرایط اسکان و محل برگزاری اردوها گفت: شرایط هردو اینها از زمانی که بازسازی شده بسیار مطلوب است و از همه لحاظ عالی بوده و این موضوع باعث می شود که ما بدون دغدغه به تمرینات خود بپردازیم.

۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۳:۴۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.