رحیم گیوی: حضور مربیان سازنده در اردو هم برای کشتی گیر و هم برای مربی مفید است

رحیم گیوی: حضور مربیان سازنده در اردو هم برای کشتی گیر و هم برای مربی مفید است
مربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: حضور مربیان سازنده در اردوهای تیم های ملی هم برای کشتی گیران و هم برای مربیان مفید است.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از فدراسیون کشتی رحیم گیوی مربی تیم ملی کشتی فرنگی و مربی سازنده استان فارس در گفت و گو با روابط عمومی این فدراسیون ، در خصوص تمرینات آماده سازی این تیم برای رقابت های جهانی نروژ گفت: تمرینات متفاوتی در حال برگزاری است، کشتی گیران المپیکی به دلیل خستگی که از مسابقات داشتند تمریناتی را به جهت ریکاوری را انجام می دهند اما تمرینات برای سایر کشتی گیران پرفشار است و در این دو هفته تمرینات خیلی خوبی را پشت سر گذاشتیم تا کشتی گیران، آمادگی لازم را برای حضور در رقابت های بین المللی صربستان و جهانی نروژ داشته باشند.

گیوی افزود: شرایط خانه ی کشتی صدرزاده بسیار مطلوب است و کشتی گیران می توانند در آرامش کامل و با در اختیار داشتن امکانات لازم تمرینات خود را انجام دهند.

وی در مورد حضور تیم منتخب کشتی در رقابت های بین المللی صربستان ادامه داد: 11 شهریورماه با 8 کشتی گیر راهی صربستان می شویم. آنطور که در خبرها آمده تیم روسیه نیز با 22 فرنگی کار راهی این مسابقات می شود و در میان آن ها مدال آوران المپیک و جهان نیز حضور دارند که دیدار کشتی گیران ما با نمایندگان روس می تواند محک بسیار خوب و جدی برای آن ها باشد.

گیوی در مورد دعوت از مربیان سازنده به اردوهای تیم ملی گفت: این موضوع تاثیر به سزایی دارد و و از نظر روحی هم برای کشتی گیر و هم برای مربی مفید است چون رابطه خوب و صمیمانه ای بین کشتی گیری که با مربی خود از سن نوجوانی تا الان تمرین کرده، وجود دارد.

وی ادامه داد: همچنین حضور در اردوهای تیم های ملی یک تجربه ی عالی برای مربیان سازنده خواهد بود.

 گیوی در پایان در مورد وضعیت کشتی استان فارس گفت: کشتی استان فارس هم در مسابقات اخیر جوانان یک مدال طلا و یک مدال برنز داشت و هم در نفرات اعزامی به رقابت های نروژ 4 یا 5 نفر از استان فارس خواهیم داشت که امیدوارم همه ی آنها با خوشرنگ ترین مدال از این رقابت ها به کشور  بازگردند.
۸ شهریور ۱۴۰۰ ۱۰:۴۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.