محمد بنا : تمامی فرنگی کاران شانس کسب مدال دارند

محمد بنا : تمامی فرنگی کاران شانس کسب مدال دارند
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی با اشاره به آماده بودن فرنگی کاران گفت : با وجود جوان بودن فرنگی کاران ایران اما آنان با آمادگی کامل و برای کسب مدال در المپیک توکیو حاضر می شوند.
محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی در گفتگو با روابط عمومی کمیته ملی المپیک اظهار کرد: پیش از شیوع بیماری کرونا با آمدن علیرضا دبیر کار آماده سازی اردوها را شروع کردیم و در ایام همه گیری کرونا نیز با رعایت پروتکل های بهداشتی اردوها را بصورت مرتب تا زمان اعزام به توکیو برگزار کردیم .

وی ادامه داد:خدا را شکر با شرایطی که فدراسیون کشتی فراهم کرده است ما هیچ مشکلی برای آماده سازی کشتی گیران نداشتیم و هر مسابقه ای که در برنامه هایمان داشتیم با استقبال و حمایت فدراسیون مواجه شدیم و تمام مسابقات مورد نظرمان را شرکت کردیم شرایط بسیار خوبی داشتیم و در حال حاضر نیز بچه ها آماده و سرحال برای روز مسابقه هستند.
وی درباره حمایت کمیته ملی المپیک گفت: وقتی فدراسیون کشتی همه امکانات را برای ما فراهم می کند زیر مجموعه وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک است، خود به خود وقتی ما دغدغه ای نداریم این نشان می دهد که کار از اساس درست انجام شده است و ما راحت هستیم، همکاری خیلی خوبی کمیته ملی المپیک بخصوص دکتر صالحی امیری با ما داشتند بخصوص اینکه اخیرا پیمان فخری هم به این مجموعه اضافه شدند و کارشان را بسیار خوب بلد هستند.
وی درباره شناخت از حریفان گفت: در هر وزن با کشتی گیران خودمان 16 کشتی گیر حضور دارند که همه از برترین های دنیا هستند   البته تمام مربیان مرتب با بچه ها حریفان را بررسی و آنالیز می کنند. صحبت های لازم انجام شده، هرچند بچه ها جوانند، درعین حال باتجربه هم هستند. با بیشتر حریفان کشتی گرفتند و تقریبا همه را می شناسند و از نظر آمادگی جسمانی و در شرایط عالی قرار دارند و امیدوارم اتفاقات خوبی در توکیو رخ دهد.
سرمربی کشتی فرنگی تاکید کرد: شرایط فرنگی کاران کشورمان عالی است و با وجودی که نخستین حضور بچه های ما در المپیک است اما به آنان بسیار امیدوارم البته کشتی ورزش قابل پیش بینی نیست اما در مجموع همه را شانس مدال می دانم. 
بنا درباره شعار کاروان"همه برای ایران" گفت: قشنگ ترین حس دنیا این شعار است ، برای من تمام این سالهایی که تلاش کردم تا به موفقیت برسیم برای بالابردن پرچم کشورمان و شاد کردن دل ملت بوده است؛ فقط از مردم میخواهم دعا کنند تا بچه ها روسفید شوند و پرچم کشورمان در بالاترین نقطه به اهتزاز دربیاید.
 
 
۱ مرداد ۱۴۰۰ ۲۱:۴۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.