مراسم معارفه رئیس و اعضاء شعبه بدوی کمیسیون اخلاق برگزار شد

مراسم معارفه رئیس و اعضاء شعبه بدوی کمیسیون اخلاق برگزار شد

رئیس و اعضاء شعبه بدوی کمیسیون اخلاق کمیته ملی المپیک رسما معرفی و فعالیت شعب انتظامی این کمیسیون آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک، روز دوشنبه ۲۷ اردیبهشت مراسم معارفه اعضای شعبه بدوی کمیسیون اخلاق در محل دفتر ارکان انتظامی کمیسیون اخلاق کمیته ملی المپیک واقع در ساختمان فدراسیون‌های ورزشی در خیابان پاسداران تهران برگزار شد.
در این جلسه که رئیس، تنی چند از اعضاء کمیسیون اخلاق و کارکنان دبیرخانه حضور داشتند، اعضای شعبه بدوی  کمیسیون اخلاق احکام خود را دریافت کردند و رسما فعالیت رکن انتظامی کمیسیون اخلاق آغاز شد.
در ابتدای این جلسه رئیس کمیسیون توضیحاتی در خصوص شرح وظایف کمیسیون، شعبه بدوی و ناظران اخلاق مطرح کرد و سپس اعضاء شعبه بدوی دیدگاه‌ها و نظرات خود در خصوص تشکیل جلسات و الزامات کاری مربوطه را بیان کردند.
شعبه بدوی انتظامی کمیسیون اخلاق متشکل از سه قاضی باسابقه دادگستری است که وظیفه رسیدگی انتظامی به رفتارهای خلاف ارزشهای اخلاقی در ورزش کشور بر اساس آیین نامه مصوب هیات اجرایی کمیته ملی المپیک را بر عهده دارد.
هم‌چنین براساس هماهنگی صورت گرفته، مقرر است احکام قطعی صادره از سوی ارکان انتظامی کمیسیون اخلاق، در چهار نسخه تنظیم و برای فدراسیون مربوطه، وزارت ورزش و جوانان، کمیسیون اخلاق کمیته بین المللی المپیک و فدراسیون جهانی رشته مربوطه ارسال شود.
گفتنی است، با آغاز به کار ارکان انتظامی کمیسیون اخلاق، تمامی اشخاص می‌توانند گزارشات مرتبط با ناهنجارها و شکایات خود در ورزش کشور را به صورت مستند جهت بررسی و پیگیری به دبیرخانه کمیسیون اخلاق واقع در محل ساختمان کمیته ملی المپیک در خیابان سئول ارایه یا از طریق کانال‌های ارتباطی ذیل مطرح کنند.
تلفن: 27615174 - 021
پست الکترونیک: Ethics@olympic.ir
واتس‌آپ و پیامک: 09209478637
انتهای پیام

۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۰:۳۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.