درهشتاد و دومین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صورت گرفت؛بررسی وضعیت اعزام کاروان و تصویب هزینه های ریالی و ارزی

درهشتاد و دومین نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک صورت گرفت؛بررسی وضعیت اعزام کاروان و تصویب هزینه های ریالی و ارزی
اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در هشتاد و دومین نشست خود ضمن بررسی وضعیت کاروان اعزامی به المپیک توکیو ، جدول هزینه های ارزی و ریالی کاروان برای اعزام را تصویب کردند.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛هشتادو دومین نشست هیات اجرایی صبح امروز به ریاست دکتر صالحی امیری و با حضور اعضا برگزار شد که طی آن حاضرین به بررسی موارد مختلفی از جمله وضعیت روند اردوها ، واکسیناسیون ورزشکاران و سایر موارد مرتبط با اعزام کاروان پرداختند. 
در ابتدای نشست آخرین وضعیت سهمیه ها، اردوهای آماده سازی و همچنین واکسیناسیون ورزشکاران اعزامی توسط اعضا مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
در ادامه سرکار خانم کریمی دبیر شورای حفاظت از ورزشکاران ،آئین نامه این شورا را ارائه نمودند که با اعمال برخی تغییرات در بخش ساختاری و وظیفه ای؛ این آئین نامه مورد تصویب  هیات اجرایی قرار گرفت.
در ادامه جلسه دکتر سعیدی دبیر کل کمیته گزارشی را در خصوص فعالیت های جاری کمیته ملی المپیک ارائه کردند.
سپس دکتر نصراله سجادی سرپرست کاروان اعزامی به المپیک توکیو گزارش کامل و جامعی از اقدامات صورت گرفته در خصوص روند آماده سازی ورزشکارانی که موفق به کسب سهمیه شده اند و همچنین ورزشکارانی که خود را برای کسب سهمیه آماده می کنند، گزارش نمود. سجادی با اشاره به آخرین وضعیت و شرایط برگزاری بازیها جدول هزینه های ریالی و ارزی کاروان را ارائه کردکه مورد تائید و تصویب اعضا قرار گرفت  . همچنین مقرر شد جدول هزینه های اعزام به  پنج رویداد دیگرسال جاری نیز در جلسات آتی  هیات اجرایی  مورد بررسی و تصمیم گیری قرار گیرد .
بر اساس تصمیم اعضای هیات اجرایی در حمایت همه جانبه از رشته های اعزامی به المپیک توکیو و با توجه به شرایط موجود و اعلام نیاز فدراسیونهای المپیکی برای برگزاری اردوهای آماده سازی و همچنبن اعزام به رویدادهای کسب سهمیه و برنامه های عملیاتی آنان، مقرر شد تا 50 درصد بودجه مصوب فدراسیونها با درنظر گرفتن شاخص های مصوب طی هفته جاری به حسابشان واریز گردد.
 
۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ۱۵:۳۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.