رئیس فدراسیون کشتی با رئیس اتحادیه جهانی دیدار کرد

رئیس فدراسیون کشتی با رئیس اتحادیه جهانی دیدار کرد
رئیس فدراسیون کشتی، امشب جلسه ی دو ساعته ای را با رئیس اتحادیه جهانی کشتی در مورد مسائل مختلف کشتی برگزار کرد.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته مل یالمپیک و به نقل از فدراسیون کشتی، در این جلسه لالوویچ ابتدا در مورد  برنامه ها و کارهای انجام شده توسط اتحادیه جهانی کشتی در چند ماه گذشته و همچین برنامه های آتی آن صحبت هایی را ارائه داد.
 
در ادامه نیز علیرضا دبیر گزارشی از عملکرد خود در فدراسیون کشتی در 20 ماه گذشته ارائه و در مورد نمایندگان ایران به جهت کسب کرسی های آسیایی و جهانی رایزنی کرد.
 
رئیس فدراسیون کشتی با بیان اینکه به دنبال این است که از ظرفیت تمامی قهرمانان المپیک و جهان در فدراسیون کشتی استفاده کند به لاوویچ گفت: قرار نیست که در تمامی پست ها حضور داشته باشم و خواسته ام این است که هر یک از قهرمانان بزرگ کشورمان، قسمتی از کار را بر عهده بگیرند و به همین منظور عباس جدیدی را بعنوان کاندیدای شورای آسیا و پست دبیرکلی معرفی کرده ایم.
 
وی ادامه داد: برای خودم چیزی نمی خواهم و تمام تلاشم این است که بتوانم در راستای اعتلای ورزش ملی کشورم گام بردارم و حمایت کامل خود  را از جدیدی بعنوان فردی کاربلد و مدیر برای حضور در شورای کشتی آسیا اعلام می کنم.
 
دبیر همچنین با حمایت از کاندیداتوری سوریان بعنوان عضو اتحادیه جهانی تصریح کرد: سوریان بسیار با انگیزه است و در این مدت در پست نایب رئیسی فدراسیون در کارهای اجرایی به کشتی ایران کمک کرده و قطعا همانطور که در دوران قهرمانی فردی بسیار سخت کوش و تأثیر گذار بود، می تواند برای اتحادیه جهانی نیز مثمرثمر باشد.
 
رئیس فدراسیون کشتی همچنین به لالوویچ گفت: طبق قولی که به شما داده بودم بدهی های معوق فدراسیون را پرداخت کردم و تیم های ایران نیز در رقابت های اتحادیه جهانی حضوری پر رنگ داشته اند.
 
لالوویچ نیز در این جلسه با اشاره به قدمت و جایگاه کشتی ایران در جهان از عملکرد کشتی گیران ایرانی در میادین مختلف تمجید کرد و ایران را یکی از کشورهای تأثیرگذار در کشتی جهان دانست.
 
در پایان این جلسه رئیس فدراسیون کشتی از رئیس اتحادیه جهانی برای حضور در مراسم افتتاح خانه کشتی شهید صدرزاده بعنوان یکی از بزرگترین کمپ های تمرینی ورزشی جهان در اردیبهشت ماه سال جاری دعوت کرد که رئیس اتحادیه جهانی این قول را داد که اگر در تاریخ مدنظر جلسه ای با IOC نداشته باشد در ایران حضور خواهد یافت.
 
۲۲ فروردین ۱۴۰۰ ۰۹:۲۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.