چراغ سبز رئیس توکیو2020 به حضور تماشاگران در المپیک

چراغ سبز رئیس توکیو2020 به حضور تماشاگران در المپیک
سیکو هاشیموتو، رئیس جدید کمیته برگزاری توکیو2020 مدعی شد که تعداد محدودی از تماشاگران می توانند در رویدادهای المپیک حضور یابند.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته  ملی المپیک و به نقل از نیویورک تایمز؛ سیکو هاشیموتو ، رئیس توکیو 2020 معتقد است که هواداران باید مجاز به حضور در بازی های المپیک و پارالمپیک اما با تعداد محدود باشند. گفته می شود که برگزارکنندگان ، کمیته بین المللی المپیک  و دیگر ارگان های درگیر در این رویداد هفته آینده دیدار خواهند کرد تا در خصوص نگرانی موجود پیرامون حضور تماشاگران در این بازی ها به دلیل پاندمی ویروس کرونا ، بحث و گفتگو کنند.
تصمیم گیری در مورد حضور هواداران طی دو مرحله انجام می پذیرد و نخستین مرحله، صدور مجوزحضور تماشاگران خارجی تا 25 مارس تعیین و تکلیف می شود و سپس تعداد هواداران مجاز در اماکن را تعیین خواهدشد. هاشیموتو ، جایگزین یوشیری موری مستعفی به رسانه های ژاپنی گفته است که "احساس می کند المپیک و پارالمپیک می بایست در مقابل جمعیت برگزار شود".
سیکو هاشیموتو در این خصوص گفت: "وقتی به احتمال برگزاری المپیک بدون هوادار در سکوها فکر می کنیم ، قطعاً ورزشکاران تعجب می کنند که چرا مسابقات دیگر حضور تماشاگران را مجاز می داند اما فقط برای المپیک و پارالمپیک مجاز نیست. همه می خواهند در مورد هدایت هواداران برای تهیه بلیط و محل اقامت در هتل بزودی تصمیم گیری نمایند". کریستف دوبی، مدیر اجرایی IOC در بازیهای المپیک، گفت که برگزارکنندگان "باید در مورد تماشاگران تصمیم را هرچه دیرتر اما به مقتضای زمان؛ زودتر اتخاذ نمایند". 
 
۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.