دکتر نوروزی :حمایت از فدراسیون های المپیکی از اولویت هاست

دکتر نوروزی :حمایت از فدراسیون های المپیکی از اولویت هاست

دکتر غلامرضا نوروزی، رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی در دیدار با دکتر تورج ملک محمدی، رئیس کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ارائه خدمات به فدراسیون های المپیکی را از جمله اولویت های فدراسیون پزشکی ورزشی عنوان کرد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از پایگاه خبری تحلیلی پزشکی ورزشی ایران، در این دیدار که در حوزه ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی برگزار شد، دکتر نوروزی تصریح کرد: همواره سعی کرده ایم که که به تمام ورزشکاران عضو کمیته خدمات درمانی فدراسیون در چارچوب قوانین و مقررات خدمات لازم را ارائه کنیم و در حال حاضر طبعا فدراسیون های المپیکی با توجه به در پیش بودن بازی های المپیک در اولویت ارائه خدمات قرار دارند.
وی با اشاره به برنامه هایی که فدراسیون پزشکی ورزشی برای ورزشکاران المپیکی دارد، خاطر نشان کرد: تامین سلامت این عزیزان در ابعاد سلامت جسمی، مقابله با کرونا و همچنین مراقبت های ضد دوپینگ از جمله مهمترین محورهای این برنامه هاست که جزئیات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.
در این دیدار دکتر ملک محمدی نیز با اشاره به تلاش ها و برنامه های کمیته پزشکی فدراسیون کشتی ابراز امیدواری کرد با بازگشت دکتر نوروزی به راس فدراسیون پزشکی ورزشی تعاملات دو فدراسیون در زمینه های کاری مشترک بیش از پیش گسترش یابد.

۲۴ دی ۱۳۹۹ ۰۸:۳۸

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.