برگزاری ششمین نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک

برگزاری ششمین نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک

ششمین نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک روز گذشته (یکشنبه 14 دی ماه) در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست در دو بخش برگزار شد که در بخش نخست دکتر مهرافزا منوچهری (ریاست کمیسیون) و دکتر هومن بهمن‌پور با توجه به اهداف این کمیسیون و با همکاری واحد روابط عمومی کمیته اقدام به تهیه و ضبط کلیپ آموزشی – ترویجی در خصوص ورزش و محیط زیست کردند که ساخت این کلیپ ها نیز ادامه خواهد داشت.
در بخش دوم ششمین نشست کمیسیون ورزش و محیط زیست کمیته ملی المپیک  که با حضور اعضای کمیسیون و مدعوین برگزار شد ابتدا نماینده شرکت داروسازی ابوریحان ضمن ارائه و معرفی برخی از محصولات بهداشتی این شرکت، در خصوص فعالیت‌های مشترک با کمیسیون ورزش و محیط زیست و سایر کمیسیون‌های مرتبط گفتگو کرد که براساس پیشنهادهای ارائه شده در جلسه مقرر شد تا این شرکت نسبت به بررسی امکان مشارکت در طرح‌های آزمایشگاهی و پژوهشی مرتبط با زمینه‌های ورزش و محیط زیست اقدام نماید. همچنین در خصوص انتشارات و نیز مشارکت در طرح‌های ترویجی آتی کمیسیون مواردی مطرح شد که نیازمند برگزاری جلسات بیشتری است.
در ادامه این نشست اصول و ملاحظات کمیته ملی المپیک در زمینه انتشار کتابی که توسط کمیسیون ترجمه و آماده چاپ گردیده است توسط آقای ضمیری مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مقرر گردید تا اقدامات لازم توسط کمیسیون جهت آماده ه‌سازی کتاب برای انتشار صورت گیرد.
خانم مهرانی سرپرست واحد همبستگی المپیک نیز در نشست دیروز  به تفصیل در مورد پروژه‌های ورزش و محیط زیست  سخن گفت و  پیشنهاداتی را نیز در این زمینه ارائه کرد. در ادامه دکتر منوچهری ریاست کمیسیون و اعضا در خصوص اقدامات انجام شده و برنامه‌های پیشرو توضیحاتی ارائه  و در نهایت در خصوص مواردی که لازم است تا در نگارش پروپوزال نهایی به آن توجه داشت  بحث و بررسی کردند تا کمیسیون نسبت به ارسال گزارش عملکرد 4 ساله خود و همچنین تقویم کاری که پیشتر تهیه و تنظیم شده است به واحد همبستگی اقدام کرده و نیز اولویت‌های مربوط به طرح‌های پژوهشی نیز برای درج در سایت کمیته ملی المپیک تهیه و ارسال شوند.
در بخش نهایی دکتر صادقی (رییس HSE سازمان ورزش شهرداری تهران) و حمید نعمتیان (نماینده فدراسیون ورزش همگانی) در جلسه حاضر شدند و در خصوص برنامه‌های  سازمان‌های فوق‌الذکر توضیحاتی ارائه و در خصوص امکان طرح‌های مشترک با کمیسیون تبادل نظر کردند.
 در پایان مقرر شد تا کمیسیون ورزش و محیط زیست با هر یک از سازمانهای مذکور نسبت به تهیه دستورالعمل و استانداردهای مربوطه اقدام کرده و همچنین در برنامه‌های آتی و متناسب با مناسبت‌های گوناگون از توانمندیهای آنان بهره‌گیری لازم صورت گیرد.

۱۵ دی ۱۳۹۹ ۱۱:۴۵

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.