با حضور رئیس کمیته ملی المپیک؛دوره عالی رهبری در ورزش زنان برگزار می شود

با حضور رئیس کمیته ملی المپیک؛دوره عالی رهبری در ورزش زنان برگزار می شود
مراسم افتتاحیه دوره عالی رهبری در ورزش زنان در تاریخ هفتم دی ماه 1399 و با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، خانم دکتر فرهادی زاد معاون زنان وزارت ورزش و جوانان و دکتر قراخانلو رئیس آکادمی ملی المپیک، در سالن همایش استاد فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک، یکی از سیاست‌های کمیته بین المللی المپیک برقراری برابری جنسیتی در ورزش است و در این زمینه تأکید بر توانمندسازی و ایجاد مهارت‌های رهبری در زنان فعال فدراسیون‌های ورزشی است.
 به همین منظور، دوره عالی رهبری در ورزش زنان با همکاری آکادمی ملی المپیک و معاونت زنان وزارت ورزش و جوانان برنامه ریزی شده و با حضور 50 شرکت کننده اجرا می‌شود.
شرکت در دوره مذکور، زنان را قادر می‌سازد تا توانایی‌های رهبری خود را گسترش دهند و به طور موثر با چالش‌هایی که در ورزش روبرو می‌شوند مقابله نموده و از تجربیات و دانش زنان موفق در این عرصه بهرمند شوند.
لازم به ذکر است دوره عالی رهبری در ورزش زنان از 7 دی ماه 1399 به مدت هشت هفته و در قالب 54 ساعت کلاس آموزشی در آکادمی ملی المپیک پیگیری خواهد شد.
شایان ذکر است 50 نفر از بانوانی که پس از انجام مصاحبه و بررسی شاخص‌های تعیین شده توسط معاونت زنان وزارت ورزش و جوانان انتخاب و معرفی شده‌اند شرکت کنندگان این دوره را تشکیل می دهند.
 از جمله شاخص های بررسی شده، انجام مصاحبه به زبان انگلیسی و بررسی سوابق علمی و اجرایی شرکت کنندگان بود که اکثریت آنها دارای سمت درفدراسیونهای ورزشی می باشند. دریافت گواهی دوزبانه این دوره نیز منوط به شرکت فعال در جلسات آموزشی و انجام موفقیت آمیز پروژه نهایی است.

۶ دی ۱۳۹۹ ۱۲:۱۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.