خبرهای نسبتا خوب کرونایی از ژاپن

خبرهای نسبتا خوب کرونایی از ژاپن
ژاپنی ها اعلام کرده اند علیرغم موج سوم کرونا و پاندمی گسترده حاکم بر بسیاری از کشورها، آمار مبتلایان در این کشور روند کاهشی ملایم بخود گرفته است.
 
 
به گزارش  روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت نیکای، همزمان با حضور توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک در توکیو و بنا بر آمار و ارقام اعلام شده از سوی دولت ژاپن، تعداد مبتلایان در این کشور و بویژه توکیو، میزبان برگزاری بازی های المپیک در سال آینده کاهش نسبتا محسوسی داشته و از 1700 نفر به 1400 نفر مبتلا در روز افت کرده است که 255 مورد ابتلا بصورت میانگین مخصوص به توکیو می باشد. این در حالیست که طی 6 روز متوالی این رقم در کلانشهر توکیو از مرز 300 ابتلای روزانه هم عبور کرده است. هرچند ژاپن در قیاس با بسیاری از کشورهای اروپایی و آمریکایی از توان مدیریت و کنترل بهتری در زمینه شیوع کووید19 برخوردار است؛ دولت این کشور نسبت به ظهور موج فراگیرتری از پاندمی طی زمستان امسال هشدار داده و از مردم خواسته است تا تابعیت بیشتری نسبت به رعایت پروتکل ها داشته باشند. دولت ژاپن در حال حاضر دولت برای تقویت اقتصاد در حال پرداخت یارانه به صنعت گردشگری داخلی است، در حالی که ظرفیت 50 درصدی مجاز به مسابقات ورزشی است.
The number of new coronavirus cases reported by the Japanese Government fell today, following a recent steep rise in the country due to stage the Olympics and Paralympics next year.
۲۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۶:۴۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.