از سرگیری رویدادهای تست برای توکیو2020

از سرگیری رویدادهای تست برای توکیو2020

با برگزاری موفقت آمیز مسابقات بین المللی ژیمناستیک در توکیو؛ میزبانان ژاپنی یک گام به از سرگیری رویدادهای تست المپیک نزدیکتر شدند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از نیوزنو، مسابقات بین المللی ژیمناستیک با حضور 30 ورزشکار از کشورهای ژاپن، روسیه، آمریکا و چین با وضع مقررات سختگیرانه و پروتکل های بهداشتی در سالن ژیمناستیک یویوگی توکیو برگزار گردید. این مسابقات تحت عنوان "دوستی و همبستگی" انجام شد و طی آن تست های کووید19، قرنطینه و ضدعفونی اماکن و تجیهزات رویداد بطور منظم از سوی میزبان صورت پذیرفت. هیده ماسا ناکامورا، نماینده کمیته برگزاری توکیو2020 عنوان کرد که روند برگزاری این رویداد در رشته ژیمناستیک، میزبانان بازی های المپیک را برای آغاز مجدد رویدادهای تست المپیک از ماه مارس آماده کرده است.
مسابقات تست المپیک که فرصتی برای سنجش و ارزیابی امکانات و سازه های المپیکی کشور میزبان است در رشته های بسکتبال، ژیمناستیک، راگبی، تیراندازی، والیبال و دومیدانی بدلیل پاندمی گسترده کرونا لغو گردیده بود. توکیو2020 اعلام کرده است که حجم و نحوه برگزاری رویدادهای تست بعنوان بخشی از پلان و برنامه ریزی در مسیر برگزاری بازی های المپیک درنظرگرفته شده است.

۲۱ آبان ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.