دانیال شه بخشی: برای آمادگی روحی روانی بیشتر به روان شناس نیاز داریم

دانیال شه بخشی: برای آمادگی روحی روانی بیشتر به روان شناس نیاز داریم
دارنده سهمیه بوکس المپیک 2020 گفت: با توجه به شرایط موجود به یک روان شناس ورزشی برای تقویت روحیه و بالابردن آمادگی روانی نیازمندیم.

دانیال شه بخشی دارنده سهمیه بوکس المپیک 2020 در گفتگو با روابط عمومی کمیته ملی المپیک با تاکید بر ضرورت نیاز روان شناس ورزشی افزود: ورزشکاران ملی برای تقویت و حفظ آمادگی روانی خود همیشه به حمایت و مشاوره یک روان شناس نیازمندند و در حال حاضر با توجه به تعویق المپیک، تعطیلی اردوها، تمرینات مجازی  و قرنطینه این نیاز دو چندان می شود.
وی افزود: از ابتدای تعطیلی ها در شرایط شیوع ویروس کرونا بصورت انفرادی در شهر خودم (زاهدان) تمرین کردم و تمریناتم بیشتر به منظور حفظ آمادگی بدنی ام بود اما خوشبختانه طبق برنامه ریزی استکی مربی تیم ملی از 15 مرداد مرحله جدید تمرینات بصورت جدی و فشرده در دو نوبت صبح و بعدازظهر آغاز می شود.
وی ادامه داد: تمرینات بصورت غیرحضوری زیر نظر مربیان تیم ملی  در دو بخش جداگانه بدنسازی و فنی برای افزایش آمادگی بدنی انجام می شود.
شه بخشی گفت: مسابقات جهانی بوکس اردیبهشت ماه به میزبانی فرانسه برگزار می شود که باتوجه به اینکه این رقابت ها برای کسب سهمیه المپیک است من اجازه شرکت در این مسابقات را ندارم اما برای کسب تجربه فرصت خوبی است تا در کنار سایر ملی پوشان باشم.
بوکسور تیم ملی درباره آشنایی با حریفان خود اظهار کرد: با توجه به اینکه تازه به رده سنی بزرگسالان آمده ام شناختی از حریفانم ندارم اما این موضوع خیلی اهممیت ندارد چراکه بازی های  المپیک شرایط ویژه ای دارد و همه ورزشکاران با آمادگی کامل و برای کسب بهترین نتیجه پا به میدان می گذارند من نیز تمام تلاشم را برای کسب نشان طلا در المپیک توکیو خواهم کرد .
دارنده سهمیه بوکس المپیک 2020 در پایان گفت: برگزاری المپیک توکیو در سال آینده هنوز قطعی نیست و این شرایط ابهام برای همه پیش آمده است ما باید به فال نیک بگیریم و از این فرصت به نفع خودمان استفاده کرده و تمریناتمان را دو چندان کنیم.

۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۱۵:۲۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.