برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری تاریخ شفاهی با حضور دکتر صالحی امیری

برگزاری جلسه شورای سیاست گذاری تاریخ شفاهی با حضور دکتر صالحی امیری

هفدهمین جلسه شورای سیاست گذاری تاریخ شفاهی با حضور دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس شورای سیاست گذاری عصر روز گذشته در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛خانم شهرزاد کُردبچه، دبیر شورای سیاست‌گذاری تاریخ شفاهی ورزش ایران در خصوص هفدهمین نشست شورای سیاست گذاری تاریخ شفاهی گفت:  این نشست به ریاست دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و رئیس شورای سیاست گذاری، با هدف بررسی روند طرح های در دست اقدام تاریخ شفاهی ورزش ایران و با حضور اعضای شورای سیاست گذاری و همچنین  با دعوت از مجریان طرح های در حال اجرا، برگزار شد.
وی افزود: در این نشست به شرح و بررسی اقدامات انجام شده از سوی مجریان طرح و نتایج حاصله ازطرح های تاریخ شفاهی زنان، فوتبال ، کشتی و مطبوعات ورزشی به تفصیل مورد بررسی قرار گرفت.
دبیر شورای سیاست‌گذاری تاریخ شفاهی ورزش ایران تاکید کرد:  باعث خوشحالی است که مجریان طرح موفق شدند تا بخش هایی از کار را به صورت محصولات چند رسانه ای، مستند فیلم و کتاب برای ما آماده کنند و کمیته ملی المپیک در نظر دارد تا اوایل تیر ماه یک یا دو مورد از این کتاب ها را منتشر کند.

۲۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.