دکتر صالحی امیری: کاراته مورد حمایت ویژه کمیته ملى المپیک است/ طباطبایى حاشیه ها را از بین برد

دکتر صالحی امیری: کاراته مورد حمایت ویژه کمیته ملى المپیک است/ طباطبایى حاشیه ها را از بین برد

بعد از نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک در فدراسیون دوومیدانی اعضای هیات  اجرایی با حضور در فدراسیون کاراته با مسئولین این فدراسیون دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کاراته، سیدرضا صالحی امیری در نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک به میزبانی فدراسیون کاراته اظهار داشت: کاراته جایگاه ویژه ای در ورزش دارد. اهمیت این رشته با حضور در المپیک دوچندان شده است. این رشته در میان جوانان علاقه مندان بسیاری دارد و امیدواریم همچنان به موفقیت هایش در ورزش ادامه دهد.
وی افزود: جا دارد از سیدحسن طباطبایی تشکر کنم. ایشان به فدراسیون کاراته ثبات داده است. پیش ازاین تغییرات در کاراته زیاد بوده اما حالا فدراسیون به دور از حاشیه در مسیر موفقیت قدم برمی دارد. همچنین جا دارد از زحمات روسای قبلی از جمله فرجی، سمندر، مرحوم حاج بهزاد کتیرایی و ... تقدیر و تشکر کنم.
رئیس کمیته ملی المپیک ادامه داد: آمدن طباطبایی این امتیاز را برای کاراته داشت که حاشیه ها از بین برود. البته نباید اجازه داد که حاشیه ها از بیرون تزریق شود تا کاراته بدون دغدغه به کار خود ادامه دهد.
صالحی امیری خاطرنشان کرد: جا دارد از زحمات هروی، خوشقدم و بویژه جواد سلیمی تشکر کنم که خیلى براى تیم ملى زحمت مى کشند. کسب سهمیه المپیک دشوار است اما زحمات این عزیزان و فدراسیون موجب شده که الان کاراته شرایط خوبی داشته باشد. کاراته مورد حمایت ویژه کمیته ملی المپیک است و مقرر گردید دو مرحله کمک خارج از برنامه به این فدراسیون تعلق گیرد.
رئیس کمیته ملی المپیک در پایان تصریح کرد: المپیک نقطه پایان کاراته نیست باید همه کمک کنند این رشته بهتر از این نیز شود. کاراته از نظر سخت افزاری و امکانات نیاز به کمک ویژه وزارت ورزش، شرکت توسعه و کمیته ملی المپیک دارد. امیدوارم همه کمک کنند تا این مشکل کاراته نیز برطرف شود.
در ادامه سیدحسن طباطبایی، رئیس فدراسیون کاراته اظهار داشت: در راه کسب سهمیه المپیک هم وزارت ورزش و جوانان و هم کمیته ملی المپیک حامی کاراته بوده اند و امیدوارم این حمایت ها تا زمان کسب سهمیه ادامه داشته باشد.
جواد سلیمی، رئیس کمیته داوران کشورمان نیز در نشست هیات اجرایی کمیته ملی المپیک گفت: در تمام این سالها مانند سرباز در کنار فدراسیون کاراته و تیم ملی حضور داشتم و کمک کردم. امیدوارم هم در کسب سهمیه و هم در مسابقات المپیک موفق باشیم.
لازم به یادآوری است در این نشست نواب رئیس و سرپرست دبیری فدراسیون کاراته از زحمات کمیته ملی المپیک در راه حمایت از این رشته ورزشی تقدیر و تشکر کردند.

۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۵:۰۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.