​سرپرست فدراسیون تنیس خبر داد: ایران میزبان مسابقات بین المللی تنیس سطح A زیر ۱۴ سال آسیا در سال ۲۰۲۰ شد

​سرپرست فدراسیون تنیس خبر داد: ایران میزبان مسابقات بین المللی تنیس سطح A زیر ۱۴ سال آسیا در سال ۲۰۲۰ شد
سرپرست فدراسیون تنیس از میزبانی ایران در مسابقات بین المللی سطح A زیر ۱۴ سال آسیا در سال ۲۰۲۰ در هردو بخش پسران و دختران خبر داد .
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تنیس ؛احمد نامنی سرپرست فدراسیون تنیس  اظهار داشت :با اعلام کنفدراسیون تنیس آسیا ATF ، جمهوری اسلامی ایران میزبان مسابقات بین المللی سطح A زیر ۱۴ سال آسیا در سال ۲۰۲۰ در هردو بخش پسران و دختران شده است .
 
 سرپرست فدراسیون تنیس با بیان اینکه مسابقات سطح A بالاترین سطح مسابقات نوجوانان کنفدراسیون تنیس آسیا است ، اظهار داشت : قهرمان این رقابتها ۱۲۰۰ امتیاز در رده بندی آسیایی کسب خواهد کرد و میزبانی مسابقات بین المللی سطح A نوجوانان آسیا فرصت بسیار ارزشمندی برای نوجوانان کشورمان خواهد بود تا با بازیکنان برتر آسیایی به رقابت بپردازند.
 
 احمد نامنی در پایان خاطر نشان کرد : تور مسابقات سطح A شامل ۱۰ هفته مسابقات بین المللی در سطح قاره آسیا است که در سال ۲۰۱۹ کشورهای امارات متحده عربی و بحرین میزبان این رقابتها در غرب آسیا بودند و با رایزنی فدراسیون تنیس ایران، میزبانی دو هفته این مسابقات در سال ۲۰۲۰ نیز به کشورمان سپرده شد.
۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۰۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.