رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مسکو- جام الروسا ؛بذری به مدال نقره رسید ،محمدیان صاحب مدال برنز شد

رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مسکو- جام الروسا ؛بذری به مدال نقره رسید ،محمدیان صاحب مدال برنز شد
رقابت های بین المللی جایزه بزرگ مسکو جام الروسا روزهای 8 و 9 آذرماه در شهر مسکو روسیه برگزار شد که احمد بذری به مدال نقره وزن 86 کیلوگرم و محمدحسین محمدیان به مدال برنز وزن 97 کیلوگرم رسیدند.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون کشتی ، در مسابقات روز گذشته که در اوزان المپیکی کشتی آزاد و فرنگی برگزار شد، ابتدا مسابقات به صورت دوره ای برگزار شد و نفرات برتر به دیدار فینال راه یافتند و نفرات بازنده نیز دیدار رده بندی را برگزار کردند.
 
در وزن 97 کیلوگرم محمدحسین محمدیان در دور نخست با نتیجه 4 بر 3 مغلوب شریف شریف اف قهرمان جهان و المپیک از کشور آذربایجان شد. محمدیان با شکست مقابل این حریف آذربایجانی به دیدار رده بندی رفت و توانست در این دیدار با نتیجه 11 بر صفر از سد آنزور اوریشف از روسیه بگذرد و صاحب مدال برنز شود.
 
در وزن 86 کیلوگرم نیز احمد بذری در دور نخست با نتیجه 5 بر 2 از سد پیتر یانولوف دارنده مدال نقره اروپا از مولداوی گذشت. وی در دور دوم مقابل رشید قربان اف دارنده مدال برنز جهان از ازبکستان با نتیجه 6 بر 2 به پیروزی رسید و به دیدار فینال راه یافت.
 
نفرات راه یافته به دیدار فینال این مسابقات امشب (شنبه) در قالب تیم روسیه و تیم منتخب جهان به میدان رفتند که احمد بذری نماینده کشورمان مقابل ماگومد رمضان اف از روسیه با نتیجه 3 بر یک مغلوب شد و به مدال نقره رسید.
 
نتایج دیدارهای برگزار شده (فینال تیم به تیم) که با نتیجه 11 بر 1 به سود تیم روسیه به پایان رسید، به شرح زیر است:
 
57 کیلوگرم (کشتی آزاد): راماز گامزاتوف (روسیه) 8- گئورگی ادیشراشویلی (گرجستان) 4
60 کیلوگرم (کشتی فرنگی): سرگئی امیلین (روسیه) 7- ویکتور چیوبانو (مولداوی) صفر
65 کیلوگرم (کشتی آزاد): ناچین کولار (روسیه) 4- حاجی علی اف (آذربایجان) 5
67 کیلوگرم (کشتی فرنگی): آرتیوم سورکوف (روسیه) 6- آتاکان یوکسل (ترکیه) 1
74 کیلوگرم (کشتی آزاد): تیمور بیجویف (روسیه) 2- آوتاندیل کنتچادزه (گرجستان) 1
87 کیلوگرم (کشتی فرنگی): الکساندر کوماروف (روسیه) 2- متهان باشار (ترکیه) 1
86 کیلوگرم (کشتی آزاد): ماگومد رمضان اف (روسیه) 3- احمد بذری (ایران) 1
97 کیلوگرم (کشتی فرنگی): نیکیتا ملنیکوف (روسیه) 8- ابراهیم تیغچی (ترکیه) 3
97 کیلوگرم (کشتی آزاد): علیخان جبرائیل اف (روسیه) 5 – شریف شریف اف (آذربایجان) 2
130 کیلوگرم (کشتی فرنگی) ویتالی شور (روسیه) 3  - نورماخان تینالیف (قزاقستان) 1
125 کیلوگرم (کشتی آزاد): بلال ماخوف (روسیه) 2- الیزبار اودیکادزه (گرجستان) صفر
77 کیلوگرم (کشتی فرنگی): رومن ولاسوف (روسیه) 3- آرسن جلفالکیان (ارمنستان) 2
۱۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.