با حضور بیش از 180 نفر مربی و ورزشکار :آزمون ورودی دوره پیشرفته مربیگری بدنساز آکادمی ملی المپیک برگزار شد

با حضور بیش از 180 نفر مربی و ورزشکار :آزمون ورودی دوره پیشرفته مربیگری بدنساز آکادمی ملی المپیک برگزار شد

 صبح امروز آزمون ورودی دوره پیشرفته مربیگری بدنساز آکادمی ملی المپیک با رویکردی جدید در سال 98، با حضور بیش از 180 نفر از ورزشکاران و مربیان علاقمند به حضور در این دوره برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از  آکادمی ملی المپیک، این مرکز علمی ورزشی به منظور تداوم و سازماندهی بیشتر آموزش تخصصی و پرورش مربیان بدنساز و افزایش نقش آنها در کسب عناوین قهرمانی، شرایط و مقررات جدید آموزشی را در سال جدید تدوین کرد.
بر این اساس متقاضیان شرکت در دوره 10 روزه مربیگری بدنساز باید در کارگاه ها و دوره های آموزشی پیش بینی شده شرکت نموده و امتیازات لازم جهت حضور در آزمون ورودی دوره پیشرفته مربیگری بدنساز را کسب نمایند.
در همین راستا صبح امروز آزمون ورودی بیست‌و‌ششمین دوره مربی بدنساز ویژه آقایان با حضور بیش از 180 نفر از مربیان و ورزشکاران علاقمند به حضور در این دوره، در دو بخش تئوری و عملی برگزار شد.
قبول شدگان در این آزمون، در دوره آموزش مربی بدنساز که طی روزهای 16 لغایت 26 آذر ماه سال جاری در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد شرکت خواهند کرد.
منابع آزمون تئوری از کتاب علم تمرین نوشته دکتر عیدی علیجانی و آزمون عملی نیز که توسط کارشناسان مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک انجام گرفت شامل این موارد بود:
1-آزمون انعطاف پذیری تنه به جلو تعدیل شده( نمره دهی بر اساس نورم های مرکز)
2-آزمون دویدن 540 متر( نمره دهی بر اساس نورم های مرکز)
3-آزمون دو مارپیچ تعدیل شده ایلی نویز ( نمره دهی بر اساس نورم های مرکز)
4-انجام اسکوات هالتر (بررسی کیفی)
5-ارائه یک تمرین دلخواه روی نردبان چابکی ( بررسی کیفی )
پس از پایان این آزمون‌ها، 40 نفر جواز حضور در دوره 10 روزه بیست‌و‌ششمین دوره مربی بدنساز را خواهند گرفت که پس از حضور در دوره و انجام آزمون‌های پایان دوره، در صورت کسب حدنصاب نمره قبولی موفق به اخذ گواهینامه دوره که به دو زبان فارسی و انگلیسی است، خواهند شد.
نتایج آزمون‌های ورودی حداکثر تا یک هفته دیگر از طریق سایت آکادمی ملی المپیک اعلام خواهد شد. 
شایان ذکر است تاریخ آزمون ورودی ( تئوری و عملی) دوره پیشرفته مربیگری بدنساز (ویژه بانوان) نیز در تاریخ چهارشنبه  16 بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد و قبول شدگان در این آزمون ها طی روزهای 26 بهمن لغایت 6 اسفندماه  در دوره مذکور حضور خواهند یافت.

۶ آذر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۰

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.