استیلى:در بازى هاى تدارکاتى به دنبال شناسایى نقاط ضعف و قوت هستیم

استیلى:در بازى هاى تدارکاتى به دنبال شناسایى نقاط ضعف و قوت هستیم

سرمربى تیم فوتبال المپیک ایران معتقد است شناسایى نقاط ضعف و قوت مهمترین هدف در انجام بازى هاى تدارکاتى است.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال حمید استیلى در آستانه دیدار تدارکاتى برابر قطر گفت:در فاصله کوتاه باقیماندهتا رقابت ها بهترین روش براى شناسایى نقاط ضعف تیم برگزارى بازى هاى تدارکاتى است. طبیعتا در این بازى ها تلاشمى کنیم نفرات مختلف را در پست هاى گوناگون مورد آزمایش قرار دهیم، میزان آمادگى بدنى تیم را شناسایى کنیمهمچنین استراتژى و شکل بازى مورد نظر خودمان را انتخاب کنیم.در اندونزى بیشتر روى برنامه هاى هجومى تیم کارکردیم که در خلق موقعیت بسیار موفق بودیم اما نقطه ضعف ما استفاده از موقعیت بود که باید این مشکل هم حل شود،
سرمربى تیم امید اضافه کرد:دستاوردهاى سفر اندونزى براى همه ما بسیار جالب توجه و مفید بود. پرواز طولانى، اختلافساعت و تغییر برنامه خواب بازیکنان، رطوبت و هواى شرجى بالى شرایطى است که ما را در موقعیت مشابه تایلند قرارداده و با شبیه سازى مناسب وارد مسابقات نهایى خواهیم شد. تنظیم برنامه خواب، تقویت توان جسمى و آمادگى بدنى ازموضوعات مهمى است که در اردوى آخر باید مورد توجه قرار بدهیم.
استیلى همچنین در خصوص بازى برابر قطر گفت:حریف ما تیم بسیار قدرتمندى است، ٣ بازیکن از تیم بزرگسالان را دراختیار دارند و سرمربى توانمندى مثل فلیپ سانچز، ما هم بعضى از نفرات مثل محبى، صیادمنش و مهدى خانى را دراختیار نداریم ولى این مسئله نباید تاثیرى در کار داشته باشد چرا که هدف اصلى آزمایش میزان آمادگى تمامى نفراتاست و این فرصتى است که همه بازیکنان توانایى خودشان را نشان بدهند. روزهاى گذشته تمرینات بسیار خوبى را درمجموعه اسپایر برگزار کردیم و بازیکنان از هر نظر آماده حضور در این بازى هستند، امیدوارم در این بازى بتوانیم در حدتوان واقعى خودمان ظاهر شویم.

۲۹ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۴۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.