افتخاری تازه برای تکواندوی ایران؛"هادی پور"جایزه بهترین ورزشکار مرد را از فیزو دریافت کرد

افتخاری تازه برای تکواندوی ایران؛"هادی پور"جایزه بهترین ورزشکار مرد را از فیزو دریافت کرد

 مراسم گالای فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (فیزو)، شب گذشته (جمعه - 24 آبان ماه) در "تورین" ایتالیا برگزار شد و  جایزه بهترین ورزشکار مرد به آرمین هادی پور نماینده تکواندو ایران تعلق گرفت.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، در مراسم گالای فدراسیون بین المللی ورزش های دانشگاهی (فیزو) 2019 آرمین هادی پور از ایران به عنوان بهترین ورزشکار معرفی شد و جایزه بهترین فدراسیون بین المللی ورزشی به فدراسیون تکواندو تعلق گرفت.
این مراسم شب گذشته (شنبه - 24 آبان ماه) در "تورین" ایتالیا برگزار شد که با درخشش ستاره تکواندوی ایران که سه مدال طلای متوالی در بازی های یونیورسیاد کسب کرده است، همراه بود.
هادی پور، تکواندوکار بااخلاق ایران که امسال سومین مدال طلای خود را از بازی های یونیورسیاد 2019 کسب کرده بود جایزه بهترین ورزشکار مرد و فدراسیون جهانی تکواندو نیز عنوان بهترین فدراسیون بین المللی را بدست آورد.
مشارکت و همراهی فدراسیون جهانی تکواندو در گسترش ورزش دانشگاهی و درخشش آن در مسابقات یونیورسیاد، از دلایل انتخاب فدراسیون بین المللی تکواندو به عنوان بهترین فدراسیون بود.
فیزو اعلام کرد: فعالیت‌های بنیاد بشردوستانه تکواندو(THF)، که به پیشبرد و توسعه ورزش با محوریت برابری جنسیتی و ایجاد فرصت‌های برابر برای همه کودکان و جوانان و بهبود کیفیت زندگی پناهندگان و آوارگان سراسر دنیا منجر شده است، از دید جهانیان دور نمی ماند و این فدراسیون به حق، شایسته تقدیر است. 
دکتر چو رییس فدراسیون جهانی تکواندو این موفقیت را به آرمین هادی پور نماینده شایسته تکواندو کشورمان تبریک گفت.

۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.