پیست اسکی توچال با حضور رئیس و سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک افتتاح شد

پیست اسکی توچال با حضور رئیس و سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک افتتاح شد

پیست اسکی توچال صبح امروز با حضور رئیس و سرپرست دبیر کلی کمیته ملی المپیک و همچنین مسئولان فدراسیون افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک به همراه کیکاوس سعیدی سرپرست دبیری کمیته المپیک، میریحیایی مدیرعامل مجموعه بین‌المللی توچال و  سید عبدی افتخاری رئیس فدراسیون اسکی صبح امروز سه شنبه ضمن بازدید از تمرینات تیم‌های ملی، پیست اسکی توچال را رسما افتتاح کردند.
سیدرضا صالحی امیری در این مراسم گفت: این فضا و این محیط پیست اسکی بسیار فرح بخش است و ما به علت برخی مسائل فرهنگی مدتها سرمایه گذاری جدی در اسکی نداشتیم.
وی ادامه داد: باید شرایط را به گونه ای فراهم کنیم تا همه جوانان با این شرایط بتوانند از اسکی استفاده کنند. خوشبختانه در سالهای اخیر با تلاش سازنده آقای افتخاری به شرایط سازنده ای رسیده است و دی ماه با ۷ ورزشکار به المپیک لوزان اعزام می شویم.
رئیس کمیته ملی المپیک خاطرنشان کرد: خوشبختانه پیست اسکی توچال مدیر جوانی دارد که برای توسعه اسکی تلاش زیادی می کند. اگر مجموعه دولت و بنیاد و وزارت ورزش کمک کنند توسعه سخت افزارهای این مجموعه می تواند در جذب جوانان بسیار موثر باشد.
صالحی امیری ادامه داد: این پیست به علت شرایط جغرافیایی ظرفیت خوبی دارد تا مردم استان تهران به خوبی از آن استفاده کنند و من با مسئولان محترم حتما صحبت می کنم تا شرایط خوبی در این مجموعه فراهم شود.

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۳:۰۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.