در ادامه برگزاری نشستهای تخصصی رشته های اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو؛

نشست تخصصی فدراسیونهای قایقرانی و کشتی برگزار شد

نشست تخصصی فدراسیونهای قایقرانی و کشتی برگزار شد
نشست تخصصی سرپرست کاروان اعزامی به بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو با مسئولان فدراسیون های قایقرانی و کشتی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ نشست تخصصی رشته های اعزامی به المپیک ۲۰۲۰ با حضور نصرالله سجادی سرپرست کاروان، علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان،پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی و مریم موسوی از کمیته بین الملل به همراه مسئولان و کادرفنی فدراسیون های قایقرانی و کشتی برگزار شد.
پیمان فخری درباره مباحث مطرح شده در نشست تخصصی رشته های اعزامی به المپیک توکیو گفت: نشست نخست با حضور سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی و کادرفنی تیم های ملی قایقرانی آقایان و بانوان برگزار شد که ابتدا گزارشی از عملکرد قایقرانان ارائه کردند.
با توضیحاتی که کادر فنی ارائه کرد مشخص شد برنامه ها طبق پیش بینی و براساس برنامه هایی که حدود یکماه پیش در نشست با مسئولان این فدراسیون مطرح شده بود پیش رفته و خوشبختانه روند و شرایط خوبی دارند.
وی افزود:با توجه به شرایط خوبی که درحال حاضر قایقرانان دارند و به پیشنهاد مسئولان جلسه قرار شد اردوها منسجم تر برگزار شود تا قایقرانان بتوانند سهمیه المپیک را کسب کنند، همچنین کمیته ملی المپیک نیز قول همکاری و حمایت مالی به فدراسیون قایقرانی داد.

رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی درباره نشست با مسئولان فدراسیون کشتی اظهار کرد: از آنجاییکه کشتی شانس اصلی کاروان ایران در المپیک 2020 توکیو است،کمیته ملی المپیک و وزارت ورزش و جوانان تمام هم و غمش حمایت از این رشته است و امیدواریم تا در دو مرحله دیگر مسابقات کسب سهمیه المپیک بتوانیم سهمیه های کشورمان را به 12 عدد برسانیم.
وی افزود: در نشست با مسئولان فدراسیون کشتی که با حضور علیرضا دبیر، حسن رنگرز و سایر اعضای کادرفنی تیم ملی کشتی برگزار شد نیز پس از توضیحاتی که درباره شرایط کشتی گیران مطرح کردند مقرر شد تا کمیته ملی المپیک در دو مرحله از این فدراسیون حمایت مالی کند.

۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.