پلاک افتخار رحیم علی آبادی المپین و پیشکسوت کشتی کشور سر درمنزل وی درتهران نصب شد

پلاک افتخار رحیم علی آبادی المپین و پیشکسوت کشتی کشور سر درمنزل وی درتهران نصب شد

در راستای ارج نهادن به مقام شامخ قهرمانان و افتخارآفرینان ورزش کشورمان، صبح امروز  پلاک افتخار المپین و  پیشکسوت کشتی،رحیم علی آبادی سر در منزل وی نصب شد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ بنا بر دستور رییس کمیته ملی المپیک و در راستای ارج نهادن به مقام شامخ المپین‌های افتخار آفرین ایران و پس از نصب  پلاک افتخار تعدادی از المپین های  کشور با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک بر سر در منزل آنها در برخی از شهرهای مختلف کشور،پلاک افتخار رحیم علی آبادی المپین و پیشکسوت کشتی کشور، صبح امروز  سر در منزل وی در تهران نصب شد.
صبح امروز  بهروز منتقمی مشاور رئیس کمیته، علیرضا رحیمی عضو هیئت اجرایی، حسن رنگرز مدیرموزه ملی ورزش، المپیک و پارالمپیک،سعید حسنی پور عضو کمیسیون ورزشکاران با حضور در منزل رحیم علی آبادی پیشکسوت کشتی ضمن تقدیر از ایشان، پلاک افتخار این المپین ارزنده کشورمان را  سر در ورودی منزل ایشان در تهران نصب کردند.
رحیم علی آبادی پیشکسوت کشتی دارنده یک مدال المپیک،یک مدال بازی های آسیایی و دو مدال جهانی است.
‏ بنا بر دستور رئیس  کمیته ملی المپیک و در راستای ارج نهادن بر مقام شامخ افتخار آفرینان المپین کشور،پلاک افتخار این عزیزان با حضور نمایندگان کمیته ملی المپیک با اهدا لوح تقدیر در شهرهای مختلف کشور و برسردرمنزل این عزیزان انجام می‌شود.۱۳ آبان ۱۳۹۸ ۱۴:۲۲

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.