بازی های جهانی سیزم؛ بخشی مدال برنز المپیک نظامیان جهان را بر گردن آویخت

بازی های جهانی سیزم؛ بخشی مدال برنز المپیک نظامیان جهان را بر گردن آویخت
امیرمحمد بخشی تکواندوکار وزن 74- کیلوگرم کشورمان در بازی‌های المپیک نظامیان جهان (سیزم) در جدول شانس مجدد برابر نماینده برزیل قرار گرفت و موفق شد مدال برنز این رویداد را کسب نماید.
 
 
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، هفتمین دوره بازی‌های المپیک نظامیان جهان  (سیزم) 2019 در بخش تکواندو با حضور 244 هوگوپوش از 47 کشور از امروز (چهارشنبه - یکم آبان‌ماه) در ووهان چین آغاز شد و به مدت 4 روز ادامه دارد.
 
امروز و در نخستین روز این رقابت ها مبارزات اوزان 74- و 87+ کیلوگرم در حال پیگیری است که امیرمحمد بخشی و حسن باغگرایی نمایندگان تکواندو ایران بودند.
 
امیرمحمد بخشی نماینده وزن 74- کیلوگرم کشورمان موفق شد در جدول شانس مجدد برابر نماینده برزیل با نتیجه 14 بر صفر به برتری برسد و بر سکوی سومی بایستد.
 
امیرمحمد در نخستین گام برابر نماینده مصر 19 بر 6 پیروز شد؛ در ادامه به مصاف هوگوپوش آلمان رفت و نتیجه را 18 بر 4 به نفع خود به پایان رساند. وی در سومین دیدار با تکواندوکار کره جنوبی مبارزه کرد که از ناحیه پا آسیب دید و 9 بر 6 نتیجه را واگذار کرد و به جدول شانس مجدد راه پیدا کرد.
 
حسن باغگرایی در وزن 87+ کیلوگرم نماینده ایران بود که در نخستین مبارزه برابر تکواندوکار آمریکا نتیجه را در راند طلایی (8-6) واگذار کرد و از کسب مدال بازماند.
 
هدایت این تیم برعهده محمدرضا زوار به عنوان سرمربی است. 
 
رقابت‌های المپیک نظامیان جهان 2G است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 20، 12 و 7.20 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد.
۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۲:۰۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.