رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک- قزاقستان؛امیر قاسمی منجزی به مرحله نیمه نهایی راه یافت و سهمیه المپیک گرفت

رقابت های کشتی فرنگی قهرمانی جهان و گزینشی المپیک- قزاقستان؛امیر قاسمی منجزی به مرحله نیمه نهایی راه یافت و سهمیه المپیک گرفت

    امیر قاسمی منجزی با حضور در مرحله نیمه نهایی وزن 130 کیلوگرم رقابت های کشتی قهرمانی جهان در قزاقستان، سهمیه المپیک 2020 توکیو را نیز از آن خود کرد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در وزن 130 کیلوگرم امیر قاسمی منجزی در دور نخست با نتیجه 3 بر یک از سد استپان داوید از چک گذشت وی در دور بعد مقابل سرگئی سیمینوف قهرمان جهان و دارنده مدال برنز المپیک از روسیه با نتیجه 6 بر 4 به پیروزی دست یافت. وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مومینجان عبداله یف قهرمان بازی های آسیایی از ازبکستان را با نتیجه 3 بر یک مغلوب کرد و ضمن کسب سهمیه المپیک به مرحله نیمه نهایی راه یافت.حریف قاسمی در این مرحله اوسکار پینو هیندس دارنده مدال برنز جهان از کوبا است.
بر اساس قوانین شش نفر اول این وزن راهی بازیهای المپیک خواهند شد تا بدین ترتیب قاسمی نخستین سهمیه کشتی ایران را در المپیک 2020 توکیو کسب کرد.


۲۵ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۵۱

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.