در جلسه دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی بررسی شد؛برنامه های آموزشی دپارتمان در سمینار ورزش پاک

در جلسه دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی بررسی شد؛برنامه های آموزشی دپارتمان در سمینار ورزش پاک

در دهمین جلسه رسمی دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک، اعضای این دپارتمان در خصوص برنامه های آموزشی مد نظر خود در سمینار (clean sport) به بحث و تبادل نظر پرداختند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، دهمین جلسه رسمی دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک با حضور محمد‌حسین علیزاده مسئول دپارتمان پیشگیری از آسیب‌های ورزشی آکادمی، مصطفی زارعی استادیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی،سید‌شمس‌الدین تقوی مدیر مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک،الهام شیرزاد مدیر بخش بیومکانیک ورزشی آکادمی و مهدیه پیرانی اعضای این دپارتمان برگزار شد.
در این جلسه مقرر شد تا سرگروه های آموزشی رشته های ورزشی المپیکی و پارالمپیکی در دپارتمان، رایزنی های لازم را با فدراسیون های مربوطه انجام دهند. پیگیری و بررسی بسته های آموزشی ارائه شده به فدراسیون فوتبال و اصلاحات بروشور دپارتمان از دیگر موضوعاتی بود که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت.
همچنین کلیات برگزاری سمینار ورزش پاک که آبان ماه سال جاری توسط واحد المپیک سولیداریتی کمیته ملی المپیک برگزار خواهد شد مورد بحث حاضرین قرار گرفته و دپارتمان در رابطه با نحوه همکاری در برگزاری این سمینار و برگزاری برنامه‌های آموزشی با موضوع پیشگیری از آسیب های ورزشی در آن اعلام آمادگی نمود.

۲۶ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۰۳

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.