معاینات قلبی عروقی اعضای تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در دپارتمان قلب و ورزش آکادمی ملی المپیک

معاینات قلبی عروقی اعضای تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در دپارتمان قلب و ورزش آکادمی ملی المپیک

 ورزشکاران حاضر در اردوی نهایی تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین اعزامی به مسابقات وزنه برداری قهرمانی جهان و گزینشی پارالمپیک، تحت معاینات کامل قلبی و عروقی قرار گرفتند.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک و به نقل از سایت آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، به دنبال انجام معاینات تخصصی قلب و عروقی ورزشکاران اعزامی به مسابقات المپیک و پارالمپیک 2020 توکیو، اعضای تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین به همراه کادرفنی این تیم که اواخر هفته جاری عازم قزاقستان محل برگزاری مسابقات جهانی و گزینشی پارالمپیک هستند، تحت معاینات تخصصی قلبی و عروقی قرار گرفتند.
پس از انجام مکاتبات و هماهنگی های صورت گرفته بین دپارتمان قلب و ورزش آکادمی و دکتر محمدرضا محمودخانی مسئول آکادمی ملی پارالمپیک، اردونشینان تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین در حضور محمد تابع معاون فنی فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین در معاینات قلب و عروق این دپارتمان حاضر شدند.
این ارزیابی‌ها شامل معاینات کامل قلب و عروقی، دریافت تاریخچه پزشکی، انجام نوار قلبی (الکتروکاردیوگرافی) و همچنین انجام اکو کاردیوگرافی بود.
محمد تابع در خصوص این معاینات گفت: طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته این معاینات و سنجش ها هر سه ماه یکبار در تمامی رشته های ورزشی فدراسیون جانبازان و معلولین و زیر نظر دکتر محمودخانی مسئول آکادمی ملی پارالمپیک انجام خواهد گرفت تا به صورت کارنامه ای از ورزشکار در اختیار کمیته ملی پارالمپیک قرار گیرد.
وی در ادامه گفت: ورزشکارانی در مسابقات وزنه برداری پارالمپیک حضور خواهند یافت که در رنکینگ جهانی این رشته جزو هشت نفر نخست رنک باشند. جدول رنکینگ فدراسیون جهانی اردیبهشت ماه سال آینده اعلام خواهد شد.
تابع در پایان افزود: کسب سهمیه آخرین گام نیست بلکه وزنه بردارانی که در مسابقات پیش رو موفق به کسب سهمیه شوند باید در وزن خود شانس کسب مدال پارالمپیک توکیو 2020 را داشته باشند تا به این مسابقات اعزام شوند.   
یوسف یوسفی، امیر جعفری، روح الله رستمی، نادر مرادی، حامد صلحی پور، علی اکبر غریب شی‌ء، سامان رضی، منصور پور میرزایی و سیامند رحمان اردونشینان تیم ملی وزنه برداری جانبازان و معلولین را تشکیل می دهند.

۱۵ تیر ۱۳۹۸ ۱۵:۱۹

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.