چراغ سبز انجمن جهانی بوکس برای سازماندهی رقابتهای بوکس در المپیک توکیو 2020

چراغ سبز انجمن جهانی بوکس برای سازماندهی رقابتهای بوکس در المپیک توکیو 2020

حضور نهادهای بوکس حرفه ای برای برگزاری مسابقات در این رشته در المپیک 2020 با چراغ سبز انجمن جهانی بوکس برای سازماندهی رقابتهای بوکس المپیک توکیو 2020 قوت بیشتری به خود گرفته است.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در بیانیه منتشر شده پس از محرومیت انجمن بین المللی بوکس آماتور از برگزاری رویداد در پایتخت ژاپن، انجمن جهانی بوکس اعلام کرد که تمامی تجربیات خود را برای برگزاری رقابتهای بوکس المپیک بکار بسته است. این بیانیه پس از تصمیم هیات اجرایی کمیته بین المللی المپیک مبنی بر تعلیق انجمن بین المللی بوکس آماتور (AIBA) بعنوان برگزار کننده رقابتهای بوکس المپیک و نیز دستور تشکیل کارگروه تخصصی در این موضوع با محوریت پیش بینی شش ماهه منتشر گردید.
موریناری واتانبه، رئیس فدراسیون بین المللی ژیمناستیک مسئولیت این کارگروه و همچنین مشخص نمودن سیستم انتخابی مسابقات را عهده دار گردیده است.
واتانبه در واکنش به این خبر با آماده نبودن خود برای انجام این مسئولیت آشکار ساخت که انتصاب وی یک روز پیش از اعلام تصمیم هیات اجرایی در خصوص تعلیق AIBA صورت گرفته است.
توماس باخ، رئیس کمیته بین المللی المپیک نیز اظهارداشت که کارگروه می تواند با سازمانهای حرفه ای ارتبط گیری نماید؛ ادعایی که ژاپنی ها آنرا نقض ننموده اند.


۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۷

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.