شبی به یاد ماندنی برای هنرمندان و پیشکسوتان در کمک به سیل زدگان

شبی به یاد ماندنی برای هنرمندان و پیشکسوتان در کمک به سیل زدگان
گردهمایی ورزشکاران و هنرمندان برای کمک به هموطنان سیل‌زده به همت وزارت ورزش و جوانان،کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیک،کمیته ملی ورزش و تربیت بدنی کمیسیون ملی یونسکو و کمیته ملی پارالمپیک جمهوری اسلامی با نمایش فیلم غلامرضا تختی در پردیس سینمایی بازار بزرگ ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛در مراسمی زیبا و به یادماندنی که باز هم جهان پهلوان کشتی ایران بهانه برگزاری آن شد، ورزشکاران، هنرمندان و خیرین برای کمک به سیل زدگان کشور گرد هم آمدند تا با جمع آوری کمک های میلیاردی شبی به یاد ماندنی رقم بزنند.
  این مراسم که با حضور سیدرضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک، عبدالحمید احمدی معاون وزیر ورزش، علیرضا حیدری، مجتبی جباری، بهداد سلیمی، حسن رنگرز،اسبقیان و جمعی دیگر از اهالی ورزش و هنرمندان  همچون بهنام بانی،هیراد،امیر نوری و...در کتابخانه بازار بزرگ ایران برگزار شد، در مجموع کمک های نقدی قابل توجهی برای کمک به هموطنان سیل زده استان‌های مختلف کشور جمع آوری شد تا مردم خیر و نوع دوست ایران باز هم نشان دهند مرام و منش جهان پهلوان تختی هیچگاه فراموش نمی‌شود.
همچنین در این مراسم علیرضا حیدری چهره شاخص و عنوان‌دار کشتی ایران عنوان کرد مدال برنز المپیک خود را با قیمت پایه ۳۲۰ میلیون تومان برای کمک به سیل زدگان به حراج می‌گذارد.
همچنین کمک‌های غیر نقدی مانند کنتور برق و … که مورد نیاز سیل زدگان است به ارزش ۸۰ میلیون تومان توسط خیرین و کسبه بازار اهدا شد.
یک بلیت فیلم تختی نیز به قیمت ۳۰ میلیون تومان توسط مهدی محمدنبی عصو هیأت مدیره پرسپولیس خریداری شد و بلیت‌هایی نیز از ۹ تا ۱۳ میلیون تومان توسط خیرین خریداری شد.
همچنین حاضران در این مراسم از مبلغ ۲۰۰ هزار تا ۵ میلیون تومان و کسبه بازار از ۱۵ تا ۶۰ میلیون تومان در این امر خداپسندانه مشارکت کردند.
این مراسم با همکاری وزارت ورزش،کمیسیون صلح و ورزش کمیته المپیک،سازمان هلال احمر،کمیسیون ملی یونسکو، بنیاد فارابی و مجموعه بازار بزرگ ایران برگزار شد و بعد از پایان مراسم گلریزان نیز فیلم تختی برای حاضران به نمایش درآمد.

همچنین به سازندگان فیلم تختی که در سالن حضور داشتند از سوی رییس کمیته ملی المپیک لوح تقدیر ارائه شد.
قرار است کمک‌های جمع آوری شده توسط سازمان هلال احمر به دست مردم سیل زده در سراسر کشور برسد.

۲۹ فروردین ۱۳۹۸ ۱۵:۴۴

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.