رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو:پس از رقابت های جهانی نفرات اعزامی به گرندپری را معرفی می‌کنیم

رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو:پس از رقابت های جهانی نفرات اعزامی به گرندپری را معرفی می‌کنیم

رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو گفت: با توجه به اسامی نفرات اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی برای حضور در مرحله نخست مسابقات گرندپری پیش ثبت‌نام 7 ملی پوش را برای شرکت در این رویداد در دستور کار قرار دادیم اما با نظر کادرفنی پس از رقابت‌های جهانی لیست نفرات نهایی را اعلام خواهیم کرد.
سال‌جاری با توجه به اینکه سال پیش بازی‌های المپیک می‌باشد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و حضور در هر رویدادی می‌تواند برای تکواندوکاران کمک قابل توجهی در راستای افزایش رنکینگ المپیک و کسب سهمیه باشد.
به گزارش روابط عمومی کمیته ملی المپیک ؛ آرش فرهادیان رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو کشورمان در گفت‌و‌گو با روابط عمومی فدراسیون تکواندو گفت: سال 98 برای تکواندو با دیگر سال‌ها متفاوت می‌باشد و برای هرهوگوپوشی از اهمیت بالایی برخوردار است؛ برهمین اساس برای حضور در رقابت‌های سال‌جاری برنامه‌ریزی‌های لازم انجام شده است.
وی افزود: مرحله نخست مسابقات گرند پری 2019 از 17 تا 19 خردادماه در "رم " ایتالیا برگزار می شود و با هماهنگی کادرفنی تیم‌ملی برای حضور مردان ملی‌پوش در این رویداد مهم برنامه‌ریزی لازم صورت گرفته است. با وجود کمبودها و شرایط سخت اقتصادی موجود حمایت‌های لازم را انجام می‌دهیم و خدا را شکر اردوهای کیفی مناسبی در هر دو بخش مردان و زنان در حال پیگیری می‌باشد.
فرهادیان خاطرنشان کرد: با توجه به اسامی نفرات اعلام شده از سوی فدراسیون جهانی پیش ثبت نام هفت ملی‌پوش را برای حضور در مرحله نخست مسابقات گرندپری در دستور کار داریم. وزن اول آرمین هادی پور، فرزان عاشورزاده، وزن دوم میرهاشم حسینی، سروش احمدی و امیرمحمد بخشی همچنین در وزن چهارم سجاد مردانی و سعید رجبی افراد مورد نظر کادر فنی برای حضور در این رقابت‌ها می‌باشند که ثبت نام آنها را پیگیری می‌نماییم.
وی اینطور ادامه داد: در حال حاضر اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت‌های قهرمانی جهان منچستر در حال برگزاری است و با نظر کادرفنی پس از رقابت‌های جهانی لیست نفرات نهایی اعزامی به گرندپری را اعلام خواهیم کرد.
فرهادیان در خصوص عاشورزاده گفت: فرزان از سرمایه‌های تکواندو است؛ عمل زانویش با موفقیت انجام شده و مجموعه فدراسیون تکواندو نیز حمایت‌های مادی و معنوی لازم را از وی برای بازگشت به اردوی تیم ملی انجام خواهد داد.
رییس سازمان تیم‌های ملی تکواندو در پایان افزود: مسیر پیش‌رو بی‌شک با همراهی و همدلی خانواده بزرگ تکواندو می‌تواند به بهترین شکل ممکن طی شده تا برگ زرین دیگری به ویترین افتخارات تکواندو ایران عزیز افزوده شود.


۲۶ فروردین ۱۳۹۸ ۱۰:۱۶

نظر مخاطبان

نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

آدرس:تهران ،بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی ،خیابان سئول شمالی ،
کدپستی 1995614336
تلفن:26203425-31  نمابر: 26203374 

آیکون ایمیل

ما را دنبال کنید

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید، از اخبار و اطلاعیه ها با خبر شوید و نظرات خود را بیان کنید.